Maddi destek çağrısı

banner37

Transferde Ertaç dışında sessiz kalan Cihangir’de teknik adam Toydar Davulcu, maddi sıkıntının giderilmesi için bölge insanından destek beklediklerini söyledi

banner87
Maddi destek çağrısı
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Cihangir yeni sezon hazırlıklarını, Teknik Direktörü Toygar Davulcu nezaretinde haftanın 6 günü çalışarak sürdürüyor. Geçtiğimiz sezonun özellikle ikinci devresinde gösterdiği performans ile Kıbrıs Kupası’nı müzesine götürme başarısı gösteren Mesarya temsilcisi transferde ise Ertaç Taşkıran dışında oldukça sessiz kalıyor.

Teknik Direktör Toygar Davulcu takımın hazırlıkları kısmında sorun yaşanmadığını, ülkenin en önemli gölcülerinden olan Ertaç’ın da takıma katıldığını ifade ederek, piyasanın oldukça yüksek olmasının transferlerin önündeki en büyük engel olduğunu söyledi.

 

“TL’nin döviz karşısındaki değer kaybı transfer piyasasını da vurdu”

Ertaç’ın transferini de fırsat transfer olarak değerlendiren Toygar Davulcu, bonservisi uygun olunca hemen aldıklarını söyledi. Yabancı oyuncu transferinde ise ücretlerin geçen sezonu ikiye katladığını belirten Davulcu, “Bin dolara oynayan bir oyuncu bu sezon görüşmeleri bin 500 ile 2 bin 500 dolardan açıyor” dedi. Türk Lirası’nın döviz karşısındaki değer kaybının da olması ile rakamların artığını ifade eden Toygar Davulcu sponsor konusunda sıkıntı yaşadıklarını ve bölge insanlarından destek beklediklerini söyledi.

 

“Küçülme yaşanabilir, ancak ben halen umudumu yitirmedim”

Cihangir Teknik Direktörü Toygar Davulcu, maddi sıkıntı çekmeleri nedeni ile bu sezon küçülme yaşanabileceğini fakat ileri günlerde gereken desteğin bulunacağına olan inancını yitirmediğini belirterek 27-31 Ağustos tarihleri arasında bir kamp yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75