Mağusa Spor Akademisi Voleybol Şubesi açıldı

banner37

KKTC Mağusa Spor Akademisi Derneği sportif faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek branşlarını genişletmeye devam ediyor

Mağusa Spor Akademisi Voleybol Şubesi açıldı
banner90

Mağusa Spor Akademisi futbol branşının dışında Voleybol şubesi açarak bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğu yaşıyor. Gazimağusa Belediyesi Mağusa Gelişim Akademisi toplantı salonunda gerçekleştirilen basın toplantısında yeni açılan Voleybol şubesi ile ilgili genel açıklamalar yapıldı. Basın toplantısına KKTC Mağusa Spor Akademisi Derneği Başkanı Ahmet Ogan, Voleybol Şubesi sorumlusu ve antrenör Kemal Şah, antrenörler Ertan Fellahoğlu, Zalihe Postacıoğlu, Akademi Ailesi, Eğitmenler, yöneticiler ve üyeler katıldı.

Ogan: Yeni branşlarda da faaliyet göstereceğiz

banner9
Dernek Başkanı Ahmet Ogan, bundan sonraki süreçte diğer branşlarda da faaliyet gösterebilmek için çalışmaların sürdüğünü ve eylül ayında yeniş bir sürprizleri olacağını belirtti. Ogan, tesisleşmeye yönelik yapmış oldukları hamlenin sonuçlanabilmesi için yönetim ile birlikte mücadele vereceklerini ifade etti.

Şah: Yıldızlar ile başlayacağız


Mağusa Spor Akademisi Voleybol Şubesi Sorumlusu ve Antrenörü Kemal Şah yapılan işbirliği içerisinde bir yıllık çalışmanın ürünü olarak Voleybol şubesini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.


Şah, yeni sezonda Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen liglerde “Yıldızlar” düzeyinde lige katılacaklarını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96