banner6

Mağusa’da hedef 11

banner37

Mağusa’da hedef 11
banner151

Levent TEZEL

AKSA Süper Lig’de ilk devreyi lider bitiren Mağusa Türk Gücü’nde teknik direktör Ali Oraloğlu, ligin ilk devresini değerlendirirken, devre arası hazırlıkları, kamp çalışmaları ve takım olarak ikinci yarıdan beklentileri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

İstediğimiz puanda değiliz


Ligin ilk devresini hedefledikleri yere gelme anlamında lider bitirmelerinin kendilerini mutlu ettiğinin altını çizen başarılı teknik adam, yine de hedefledikleri puanda olmadıklarını ifade etti. Ligin ilk devresinde beklenmedikleri puan kayıpları yaşadıklarını vurgulayan MTG Teknik Direktörü Oraloğlu, ikinci devrede futbolcularına ilk devre yapılan hataları yapmayacakları konusunda güvendiğini söyledi.

Kamp zamanı


Devre arasına girilmesi ile birlikte futbolculara kısa bir dinlenme izni verdiklerini ifade eden Oraloğlu, salı günü itibarıyla salon çalışmalarına başladıklarını, perşembe günü ise sahada çalıştıklarını vurguladı. Cuma başlayan Acapulco kampının 11 Ocak tarihine kadar süreceğini kaydeden Ali Oraloğlu, kamp dönemi boyunca herhangi bir hazırlık maçı yapmayacaklarını kamp sonrasında 15 Ocak’ta Mağusa’da Gençlik Gücü, 21 Ocak’ta ise Binatlı ile Güzelyurt’ta birer hazırlık maçı yapacaklarının altını çizdi.

Hata yapmazsak şampiyonuz


Ligin ikinci yarısının ilk yarıdan çok daha zor geçeceğinin bilinciyle çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Ali Oraloğlu, futbolcularıyla yaptıkları toplantılarda ilk devre yapılan hataları hatırlatarak hata yapmamaları halinde şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini anlattıklarını sözlerine ekledi. Oraloğlu, transfer ile ilgili olarak ise Pote transferi dışında bir başka transfer düşünmediklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner110