Mannaş: Çıkış yolu bulunabilir

banner37

Hamitköy Kulüp Başkanı Evren Mannaş, yeni sezonun askıya alınması konusunda yaptığı açıklamada Covid-19 nedeni ile Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’nun maçları “bu sezonu askıya alabiliriz” şeklinde yaptığı açıklama üzerine “oynamayı tercih ederiz ama insan hayatı her şeyden önce geldiği için bir şey de diyemiyoruz” dedi

Mannaş: Çıkış yolu bulunabilir
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU


“ Vakalar arttı, beklemedeyiz”


banner134
Tüm takımların yeni sezon öncesi transfer hareketliliği yaşarken ve idmanlar başlamışken ülkede artan vakaları göz önünde bulunduran yetkililer, 1 Ekim’e kadar sportif faaliyetleri durdurdular diyen Mannaş, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’nun maçlar oynanmayabilir şeklinde görüşünü aktardığını ifade ederek “şu an beklemedeyiz. Takımlar yeni sezon hazırlıkları kapsamında maddi kayıplar yaşıyor. Bu yüzden futbolsuz bir yıl istemiyoruz, gönlümüz oynamaktan yana, bir çıkış yolu bulunur umarım” dedi.

“Alınacak kararları bekliyoruz”


Mannaş, Kulüpler Birliği olarak konu hakkında toplantılar yaptıklarını ve futbolun oynanması için çeşitli fikirlerin masada olduğunun altını çizerek belki yeni yılın ilk aylarında kısaltılmış bir sezon ile bu sezonu bir şekilde tamamlayabiliriz şeklinde görüş savunan kulüplerin de olduğunu fakat bu aşamada alınacak kararları beklediklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75