Masa Tenisi gün sayıyor

banner37

Uzun yıllardan beridir mevcut binasının yanında bulunan ve kendilerine 1990 yılında tahsis edilen araziye yatırım yapma planı yapan Masa Tenisi Federasyonu, hazırladığı projenin ardından beklemeye geçti

Masa Tenisi gün sayıyor
banner90
banner99

Şükrü BURAĞAN

2013 yılından beridir özel bir şahsa araç park yeri olması için kiralanan arazinin 2 kez kira sözleşmesinin yenilenmesi ile mağdur olan federasyon, 30 Temmuz’da bitecek kira sözleşmesinin ardından kendilerine devredilmesi için bir süredir gerçekleştirdiği çalışmaları tamamladı.

Bekiroğulları: Spor Dairesi gereken yazıyı yazdı


banner134
Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Mustafa Bekiroğulları, 1 hafta sonra sona erecek kira sözleşmesinin ardından devrin yapılması için 6 ay önce görüştükleri Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan’ın Devlet Emlak Malzeme Dairesi’ne gerekli yazıyı yazdığını belirterek, yasal süreç itibarı ile devrin yapılmasını beklediklerini belirtti. Göreve geldikleri 2013 yılından bugüne geçen 7 yıllık süreçte araziyi devralmak için çok çalıştıklarını ifade eden Bekiroğulları, buraya yapacakları tesis için hazırladıkları projeyi genişlettiklerini ve çağdaş bir yapıyı sporun hizmetine koymaya hazır olduklarını açıkladı.

“Bakan Amcaoğlu ile de yararlı görüşme yaptık, artık sonuç bekliyoruz”


Bekiroğulları, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu ile de yararlı bir görüşme gerçekleştirdiklerini ve artık sonuç  beklediklerini vurguladı.

Başkan Bekiroğulları, kulüplerle de konuyla ilgili istişarede bulunduklarını, aksi bir karar çıkması durumunda ortak hareket edeceklerini ve haklarının yenilmesine kesinlikle sessiz kalmayacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75