Matiz, konser alanını doldurdu

banner37

Türk anaakım müziğin en başarılı müzisyenlerinden Mabel Matiz, geçtiğimiz akşam Kerki Solfej işbirliği ile Bodrum Antik Tiyatro’ya sahne performansı ve şovlarıyla adını yazdırdı

Matiz, konser alanını doldurdu

Konserden saatler önce uzun kuyruklar oluşturan ve yaklaşık iki bin 500 kişinin katıldığı konserde, tropik bir orman havasında olan palmiyeli sıra dışı sahne dekorunu Bodrum’a taşıdı.


Başarılı sanatçının şarkıları, hayranlarının güzel bir enerji ile eşlik etmesi sonucu Bodrum’da yükseldi.


Mabel Matiz'i dinlemeye gelenler arasında sevilen sanatçı Can Bonomo ve eşi Öykü Bonomo, Levent Dörter ve Dilan Çıtak sanatçıyı yalnız bırakmadı.


Dönemin en farklı, başarılı projelerine imza atan ve Türk müziğine bu projeleri ile yön veren Mabel Matiz’in sahne coşkusu ise görenleri adeta kendine hayran bıraktı.


Sahnede üç saate yakın performans sergileyen ve dikkat çekici kendine has giyim tarzı ile beğeni toplayan sanatçı, sahne öncesi verdiği röportajda şu sözleri dile getirdi:


“Beyaz kıyafetim bugün Bodrum’a özel. Bodrum’un sakin yerlerini ve Ege sahilini çok seviyorum. Çocukken müziğin içinde olmak ile ilgili hayallerim vardı hep. Kendi kendime şarkı söyler, org çalardım. Bu kadar kişinin önünde olacağımı hayal etmiyordum aslında, sadece müzik yapacağımı hissediyordum. Maya’nın süreci çok güzel gidiyor. Henüz klibimiz yok ama bu hafta Sarmaşık ve A Canım’a peş peşe klip çekeceğiz. İki cdlik bir albüm ve 21 şarkı var. Dolayısıyla hepsine klip çekemesem de kafamda 10 şarkı var. Videolandırmayı çok istiyorum onları. Eylülde konser maratonumuz devam ediyor. Ege sahillerinde çok güzel açık hava konserlerimiz olacak. Durmuyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER