banner6

Menteş: Tesisleşme hızla devam ediyor

banner37

Menteş: Tesisleşme hızla devam ediyor
banner99

Gençler Birliği Spor Kulübü, tesisleşmeye yönelik adımlarına devam ediyor. İskele Festival Alanı’nda bulunan Gençler Birliği Spor Kompleksi’nin karkas inşaatında sona gelindi.


Gençler Birliği Spor Kulübü Başkanı Metin Menteş, Yönetim Kurulu ile birlikte sportif başarının yanı sıra ortaya koydukları tesisleşme ve altyapı yatırımlarına devam ettiklerini açıkladı.

Sosyal Tesis Projesi


Gençler Birliği Başkanı Metin Menteş, tesisleşmeye yönelik yapmış oldukları girişimler sonucunda sportif faaliyetlerin kullanılacağı sosyal tesis yapımı için karkas bina çalışmalarının tamamlandığını belirtti.  Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü’nün kullanımında bulunan festival alanındaki yer mimari çizimi yapılarak projelendirildiğini, 12 daireden oluşan projenin sportif faaliyetleri için kullanılacağını belirtti. İnşaatın karkasının bittiğini ve tuğla örüm kısmına geçildiğini belirten Başkan Menteş, Sosyal Tesisini planlanan zaman içerisinde bitirmek istediklerinin altını çizdi.

Altyapıya önem


Başkan Menteş, Gençler Birliği Spor Kulübü'nün 1934 yılında kurulan köklü bir geçmişi olduğunu kendilerinin de yeni yönetim ile birlikte bu köklü geçmişe laik olmaya çalışacaklarını belirtti. Menteş, altyapıya önem verdiklerini ve bu konuda önemli çalışmalar başlattıklarını da anlattı.

Basketbol okulu ve yüzme branşı


Menteş, yeni yönetim ile birlikte tesisleşme konusunda adımlar atarken kulübe yeni branşlar kazandırmak için de çalışmalar yaptıklarını ve yüzme branşının kulübün bünyesinde lisanlı sporcuları ve hocaları ile faaliyetlerine devam ettiğini aktardı.


Bununla birlikte kulüp bünyesinde basketbol okulunu faaliyete geçirdiklerini ve onlarca profesyonel bir ortamda spor yapma imkanı sunduklarını da belirtti.

banner134

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104