Mesarya fırtınası

banner37

Yaptığı transferlerle bu sezon K-Pet Birinci Lig'in en iddialı takımı olarak gösterilen Mesarya, antrenör Nazım Aktunç yönetiminde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gol kralı unvanlı Halil Turan ve tecrübeli oyuncu İbrahim Çıdamlı'nın yanında Sami Ergazi, Arda Sözcü, Mustafa Kermeoğlu, Mustafa Ayker, Salim Tayançlı ve Halil Türen'i kadrosuna dahil eden Mesarya, hedefini K-Pet Süper Lig'e çıkmak olarak belirledi

Mesarya fırtınası
banner90
banner8

Serhan KABLAN

"Gençlere şans verip, onları kazanmaya çalışacağız"


Göreve geldikten sonra takımda iyi bir ortam bulduğunu ve yapılan yeni transferlerle birlikte güçlerine güç kattıklarını ifade eden Mesarya Antrenörü Nazım Aktunç, "takımda yer alan gençleri de değerlendireceğiz. Gidişat ne olursa olsun 1-2 genç oyuncuya şans verip onları kazanmaya çalışacağız" dedi.

"TC'li Ahmet Kıyı gelmiyor"


Aktunç, TC'li Ahmet Kıyı'nın geçen hafta yönetimi arayıp gelemeyeceğini iletmesinden sonra bu kontenjanı doldurmak adına girişimler başlattıklarını ifade etti.

banner134
"Kaleci arayışını hızlandırdık"


Kaleci Ferhat Oğlak'ın yönetimle anlaşma sağlayamaması nedeniyle bu sezon aralarında olmayacağını kendisine ilettiğini belirten Aktunç, hızlı bir şekilde kaleci arayışlarına girdiklerini vurguladı.

"Bölgeye heyecan getireceğiz"


Doğru düzende, iyi futbol oynamaya çalışan bir takım yaratma hedefinde olduklarını da belirten Aktunç, gerek yapılan transferler gerekse de iyi futbol anlayışları ile bölgeye heyecan getireceklerine inandıklarını belirtti.

"20-25 Ağustos tarihleri arasında yurt içinde kamp yapacağız"


TC'li ve kaleci transferinden başka transfer düşünmediklerini de ifade eden Aktunç, iskelet kadroyu oluşturup yeni sezona hazır girme arzusunda olduklarını söyledi. Kamp konusunda da konuşan Aktunç, "20-25 Ağustos tarihleri arasında yurt içinde bir kamp planımız var. Şu an için bölge belli değil" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75