Mesarya fırtınası

banner37

Geçtiğimiz sezon performansı ile adından söz ettiren, Ali Öztürk 'Yılın Futbolcusu'  yarışmasında okuyuculardan gelen oylarla 3’üncü oldu ve yükselen yıldızlar arasındaki yerini almayı başardı.

Mesarya fırtınası
banner99

Ebru AKGÜR

Kıbrıs Gazetesi -Kemaler Spor Mağazaları işbirliği çerçevesinde düzenlenen 'Yılın Futbolcusu' yarışmasında 3'üncülük elde eden genç yetenek Ali Öztürk, düşüncelerini ve hedeflerini gazetemiz ile paylaştı. Geleceğin yıldızları arasında gösterilen oyuncu yeni sezon için de hırsını ortaya koydu.

"Motive oldum"

 Cihangir'in genç takımından A takıma yükselen ve ortaya koyduğu performans ile dikkat çeken Ali Öztürk, "Sezon içinde ortaya koyduğum emeğin karşılığını böyle güzel bir ödülle almak beni çok mutlu etti" dedi. Yolun çok başında olduğunu ifade eden oyuncu, "Her şey daha yeni başlıyor. Önemli olan iyi performansı sezona yaymak. Bana gelen şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Yeni sezonda da elimden geleni yapacağım. Artık kendime daha fazla güveniyorum" dedi.

"Net karar vermedim"

banner134

Yeni sezonda ilk olarak Cihangir kulübü ile masaya oturacağını söyleyen oyuncu, " Henüz net bir karar vermedim. İlk olarak kulübümle görüşeceğim. Ancak yurtdışı hedefi de aklımın bir ucunda duruyor. Doğru zamanda Türkiye'den gelen teklifleri de değerlendirmek isterim" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75