banner6

Mesarya'da güçlerini sınayacaklar

banner37

Cihangir ile Türk Ocağı ikinci yarıya iyi başlamak için karşılaşacak

Mesarya'da güçlerini sınayacaklar
banner151 banner143

Can İPCİOĞLU

Performanslarının benzerlikleri ile dikkat çeken ve ilk devrede istedikleri skorları elde edemeyen Cihangir ile Türk Ocağı karşılaşması öncesinde hazırlıklar devam ediyor. Cihangir kadrosuna Fırat Ersalan, Ertan Bulut, Musa Şanlıer, Smart ve Quincy gibi oyuncuları katarken, Türk Ocağı ise Remzi Betmezoğlu, Hascan Kırmaz ve Ömer Gül’ü transfer etti. Cihangir’de Ali Öztürk Türk Ocağı’nda ise Hascan Kırmaz ilk maçta oynayamayacaklar.

 

Davulcu: Üç puan istiyoruz


Cihangir Teknik Direktörü Toygar Davulcu devre arasında yoğun çalıştıklarını ve yaptıkları transferlerle güçlendiklerini ifade ederek rakiplerinin de ayni şekilde çalışıp güçlendiğini söyledi. Türk Ocağı’nın diğer tüm takımlar gibi saygı duyulması gereken bir camia olduğunu söyleyen Davulcu zorlu bir karşılaşmanın kendilerini beklediğini de vurguladı. Güçlü bir takım yarattıklarını söyleyen Toygar Davulcu, mutlaka üç puan için yola çıkacaklarını ve bunun için çalışmalarına hız verdiklerini sözlerine ekledi.

 

 Kolcu: Zorlu bir maç bizi bekliyor


Türk Ocağı Teknik Direktörü Derviş Kolcu ise göreve geldikten hemen sonra gerekli takviyelerin yapılması için yapılan çabayı takdir ettiğini ve işlerin tam yoluna girdiği bir anda Dinopeter’in ayrılması ile yeni bir arayışa girdiklerini söyledi. Kolcu bu oyuncuyu GAÜ Çetinkaya’dan Eko veya Hermann ile takasta kullanmak için görüşme yaptıklarını fakat oyuncularının bu takıma gitmek istemediği için Eko ve Hermann transferinin henüz gerçekleşmediğini de ekledi. Türk Ocağı Teknik Direktörü Derviş Kolcu, Cihangir takımının kendileri gibi istenilen noktada olmadığını ve maçın zorlu geçeceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 11:48
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104