banner6

Mesarya’nın derdi sakatlıklar

banner37

Gazimağusa’da kampa giren Mesarya’da teknik adam Nazım Aktunç, sakatlıkların kendilerini çok etkilediğini ve geniş kadro olmamasının handikabını yaşadıklarını söyledi

Mesarya’nın derdi sakatlıklar
banner99

Özel Haber - Can İPCİOĞLU

   AKSA Süper Lig ekiplerinden Mesarya, ikinci devre hazırlıkları kapsamında Gazimağusa’da kamp çalışmalarını sürdürüyor. Ligin ilk devresinde topladığı 31 puan ve ortaya koyduğu futbol ile büyük beğeni toplayan sarı kırmızılılar transfer çalışmalarına da devam ediyor. Ön bölge için kanat ve forvette oynayan bir isim için temaslarını sürdüren Mesarya temsilcisinde Teknik Direktör Nazım Aktunç daha geniş bir kadro olması için genç takımdan üç oyuncuyu da A takım kadrosuna dahil etti.

Salahi sezonu kapadı, Üçtaş 3 ay yok, Adal halen düzelmedi

   Mustafa Yaşınses’i Mağusa Türk Gücü’ne gönderen ve bu oyuncuya karşılık Eray Vudalı ve Nevzat Duran’ı kadrosuna katan Mesarya iki oyuncunun erken bir şekilde takıma sağladığı uyumdan oldukça memnun kaldı.

   Mesarya Teknik Direktörü Nazım Aktunç takımda yaşanan sakatlıklar nedeni ile dar bir kadro ile devreyi tamamladıklarını belirterek buna karşın gelen sonuçların teselli olduğunu vurguladı. Salahi’nin sezonu kapattığını ve bu sezon oynayamayacağını dile getiren Aktunç aynı şekilde Ali Üçtaş’ın da ancak Nisan ayına hazır olabileceğini söyledi. Hüseyin Adal’dan da yararlanamadıklarını anlatan Nazım Aktunç, sakatların çokluğu nedeni ile devreden önce koruma idmanı yaptıklarını şimdi ise yükleme idmanı yaparak oyuncuları yorduğunu söyledi.

Aktunç: Keşke daha geniş bir kadro kurabilseydik

   Oyuncuların antrenmandaki istek ve arzularından oldukça memnun olduğunu açıklayan Mesarya Teknik Direktörü Nazım Aktunç, tempolarının şimdi çok yüksek seviyeye geldiğini söyledi.

   Sezon başında istedikleri bazı oyuncuları alamadıklarını ve bu yüzden kadro darlığı yaşadıklarını ve bu yüzden “keşke daha geniş bir kadro kurabilseydik” dediklerini belirten Aktunç, ikinci devre takımı için her şeyin daha iyi geçeceğine emin olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104