MTG, 2.kupayı istiyor

banner37

üper Ligde şampiyonluğu kazandıktan sonra Nicosia Group Kıbrıs Kupası’nda finalde Yenicami’nin rakibi olan Mağusa Türk Gücü’nün hedefi sezonu geçtiğimiz yıl olduğu gibi çifte kupa ile tamamlamak

MTG, 2.kupayı istiyor
banner90
banner99

Can İPCİOĞLUS


Oraloğlu: Bayramda da çalıştık


Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü  Ali Oraloğlu, bayramda oyuncularına aile ziyaretleri için kısa süre izin verdiğini ancak çalışmalarını bayrama karşın aralıksız sürdürdüklerini söyledi. 


banner134
Havanın çok sıcak olmasına rağmen antrenmanların gayet iyi gittiğini, oyuncularının çalışmalarından memnun olduğunu ifade eden Oraloğlu, geçtiğimiz sezonda olduğu gibi iki kupa ile sezonu sonlandırmak istediklerini ifade etti.

“Rakibimiz güçlü bir ekip”


Yenicami’nin güçlü bir rakip olduğunu ve iyi futbol oynadığının altını çizen Ali Oraloğlu, kupayı en az kendileri kadar isteyeceklerini fakat kendilerinin de çok iddialı olduklarını söyledi.


Şampiyon olduktan sonra performans düşüklüğü yaşadıkları şeklinde yapılan yorumlara saygı duymakla beraber dünyada yaşanan pandemi sonrasında şampiyonluğu yakalayan diğer takımların da daha rahat oynadığını vurguladı. Kazanma alışkanlığı olan bir ekip olduklarını söyleyen Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, pandemi sonrasında oynadıkları hiçbir maçı kaybetmediklerinin unutulmaması gerektiğini belirtti.

“Oyunumuzdan memnunum”


Oyuncularının zor bir dönemde üzerlerine düşen tüm görevleri yerine getirdiğini ifade eden Oraloğlu, yarı final rövanşında dezavantajlı çıktıkları Doğan Türk Birliği maçında oyunun genelinde ortaya koydukları oyunu beğendiğini, son dakikaya kadar turu kovalayıp uzatmada final vizesi aldıklarını vurguladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75