banner6

Nasıroğlu: Genç oyunculara çok güveniyoruz

banner37

Nasıroğlu: Genç oyunculara çok güveniyoruz
banner151 banner143

Yenicami Teknik Direktörü Ulus Nasıroğlu, ilk devreyi değerlendirirken istedikleri sonuçları alamadıkları için arzulanan yerde olmadıklarını söyledi. Nasıroğlu, ikinci devre için umutlu olduklarını belirterek genç oyuncularına çok güvendiklerini vurguladı.


Nasıroğlu, transfer konusunda ise bilgi verirken, üç oyuncuyu kadroya dahil ettiklerini ve bundan sonra başka oyuncu almayacaklarını ifade etti. Nasıroğlu, yabancı oyuncuları Mosses ile yollarını ayırdıktan sonra Keita’yı aldıklarını onun dışında yerli oyuncu olarak Mehmet Bender ve Berkem Korbay’ı takıma kazandırdıklarını açıkladı.

“Hasan Celil Evren’e başarılar diliyoruz”


Mehmet Çavuş’un sakatlığının yaklaşık 1 ay süreceğini söyleyen Nasıroğlu, onun boşluğunu Berkem ile dolduracaklarına inandığını söyleyerek, Türkiye BAL Ligi’ne gitmek için izin alan Hasan Celil Evren konusunda ise “Ona başarılar diliyorum onun başarılı olmasını istiyoruz kendisine bir şans doğdu değerlendirmek istediğini söyledi bizler de izin verdik” dedi.


Nasıroğlu, “Devre arasında bir oyuncu böyle bir sebepten dolayı ayrılmak istediğinde biz teknik adamlar olumsuz etkilenebiliyoruz. Takımı ona göre planlıyor ayrılma olunca evdeki hesap çarşıya uymuyor. Sezon başında oysaki oyuncu ile bir sezonluk anlaşma yapıyoruz ve ona göre takımımızın durumunu belirliyorsunuz” diyerek “Sezon başında bir oyuncu yurt dışına gitmesi ile devre arasında gitmesi takıma olumsuz yansıyabilir” ifadesini kullandı.

“Kamp yapmayacağız”


Nasıroğlu, devre arasında kamp yapmayacaklarını bunun için uğraşmalarına rağmen uygun koşulların oluşmadığını ifade ederek bu yarıya çok sıkı bir şekilde hazırlanıp daha iyi noktalarda yer almayı planladıklarını 20 kişilik bir kadro ile yola devam edeceklerini ve genç oyuncularına bu devrede daha çok yer vereceklerini ifade etti. Nasıroğlu, bu kadronun ileride korunması halinde zirve mücadelesi yapabilecek konuma geleceğini de ifade ederek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104