NBA’a antrenman tesisi ayarı!

banner37

NBA'in, sezonun tekrar başlaması durumunda antrenman tesislerinde maç oynamayı düşündüğü söylendi. NBA, Koronavirüsün (COVID-19) endişe verici tehdidi nedeniyle 2019-20 normal sezonunu askıya aldıktan kısa bir süre sonra, dünya çapında birçok spor ligi de aynısını yapmıştı

banner87
NBA’a antrenman tesisi ayarı!
banner90
banner8

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca basketbol taraftarı, en azından önümüzdeki iki ay boyunca NBA basketbolunun yayında olmayacağı gerçeğiyle yaşıyor.


NBA'in, sezon tekrar başladığında antrenman tesislerinde kapalı kapı maçları düzenleme olasılığını araştırdığını açıklandı.

Küçük yerler aranıyor


Takımlara, NBA'in playofflara devam etmesinin beklendiği ağustos ayı için, tesislerin mevcudiyetini araştırmalarının önerildiği belirtildi.


Taraftarların canlı izlemesinin halen yasaklanacağı göz önüne alındığında, lig yetkilileri yakınlardaki daha küçük oyun alanlarının - takım antrenman tesisleri de dahil olmak üzere - o andan itibaren maçları düzenlemek için yeterli olacağını düşünüyor. Raporda, kavernöz arenaların benzersiz televizyon izleme hatlarına arka plan sağlayabileceği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75