banner6

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi

banner37

İlk resmi maçında herkesi büyüleyen Zaniolo'nun, Galatasaray’dan sezon sonu ayrılacağı iddialarına karşın kalmakta kararlı olduğu belirtildi.

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi
banner90
banner99

Galatasaray'ın İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo'nun sezon sonunda sarı kırmızılı takımdan ayrılacağı belirtiliyordu. Genç yıldız ayrılık iddilarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 2. Foto

Roma’nın yeni Totti’si, İtalyan Messi yakıştırmalarının yakın geçmişte yapıldığı Nicolo Zaniolo, Galatasaray kariyerine müthiş bir giriş yaptı. Zaniolo, 1-0 sona eren Kasımpaşa maçı sonrasında babasının doğum günü için Etiler’deydi. Babası Igor’un 50. yaş günü nedeniyle Zaniolo, Cumartesi günü Nusret’te Yemek yedi.

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 3. Foto

G.Saray Kulübü üyesi olan iki ismin de katıldığı yemekte Zaniolo, ilk maçta yaşadığı duygular, İstanbul’daki hayatı, kariyer planı ve Donk ile yaşadığı pozisyonla alakalı düşüncelerini de anlattı. 

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 4. Foto

Zaniolo’nun hemen sezon sonunda ayrılmak, transfer olmak gibi bir ısrarı ya da kendini şartladığı bir durum olmadığı belirtildi. Genç futbolcuya Zorlu Rezidans’ta geniş bir daire tutuldu. İtalyan yıldız, Gomis’in yan komşusu oldu. Genç oyuncu burada eski futbolcu olan babası Igor Zaniolo ile birlikte yaşıyor.

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 5. Foto

Hürriyet'in haberine göre; Zanıolo, ilk olarak Galatasaray üzerine yapılan sohbette “Hemen sezon sonunda teklif beklemek ya da gitmek gibi bir düşüncem yok. Galatasaray’da önce şampiyonluk yaşamak sonra Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum. Bu nasıl bir atmosfer? Mancini ile görüştüğümde bahsetmişti. Ancak bu kadarı gerçekten farklı, kusursuzdu. Galatasaray taraftarı etkileyici, büyüleyiciydi.” diye anlattı. 

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 6. Foto

Genç oyuncu maçla ile ilgili ise “Donk’un yaptığı hareket net kırmızı kartlıktı. Hakem nasıl kırmızı kart göstermedi, anlamadım. Topsuz alanda beni sakatlamak için vurdu” yorumunu yaptı.

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 7. Foto

Yemekte Zaniolo’yu arayan Icardi takım arkadaşını Bebek Oteli’ne davet etti. Icardi, önce Bebek Oteli’ne, ardından takımın da 2 gün izinli olması nedeniyle gece kulübüne gideceğini söyledi. Zaniolo ise Icardi’nin bu davetine teşekkür edip katılmadı. 

Nicolo Zaniolo Galatasaray için kararını verdi  - 8. Foto

Zaniolo transfer süreci ve Türkiye’ye geliş zamanlaması ile ilgili şu ifadeleri kullandı: “G.Saray’a geldiğim için mutluyum. Ancak kötü zamanda, böylesine bir afet ve deprem döneminde Türkiye’ye geldim. O insanların acısı hala yüreğimde. Empati yapıyorum. O yüzden ben böyle durumda eğlenceye ya da kulübe gidemem, olmaz” dedi. Mancini’den de tam not alan Zaniolo’nun İtalya Milli Takımı’na da çağrılması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104