Nicosia Group’tan futbol ailesine teşekkür

banner37

Nicosia Group bir basın bildirisi yayınlayarak Kupa Finalinde yaşanan güzellikler için futbol ailesine teşekkür etti

Nicosia Group’tan futbol ailesine teşekkür
banner90
banner99

Bildiride “Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen ve Nicosia Group olarak sponsor olduğumuz Kıbrıs Kupası, kalitenin, heyecanın ve tatlı rekabetlerin birlikte yer aldığı bir organizasyon şeklinde tamamlanmıştır. Öncelikli olarak bu güzellikleri bizlere yaşatan tüm kulüplerimizi tebrik eder, gelecek yolculuklarında kendilerine başarılar dileriz.

“İki kulübün örnek tavırları bizleri ayrıca memnun etmiştir”


Lefkoşa Atatürk Stadı’nda Mağusa Türk Gücü ile Yenicami arasında oynanan final maçı, gösterilen yoğun katılım yanında kaliteli futbola ve son anlara kadar süren eşsiz bir heyecana sahne olmuştur. Nicosia Group olarak futbolumuzun marka değerini yükseltmek adına federasyonumuz ile birlikte özel bir gece düzenledik. Başlangıcından sonuna kadar maçın dünya genelindeki final maçlarını hatırlatmasını, bu sayede futbolcularımızın kendilerini çok daha özel hissetmesini, bunun yanında seyircilerin de futbol yanında çekiliş heyecanını da yaşamalarını istedik.

“KTFF’ye, spor basınına ve polis teşkilatına teşekkür ederiz”


banner134
KTFF ve Nicosia Group bünyesinde yer alan,  gece gündüz organizasyonun en iyi şekilde gerçekleşmesi için yoğun çaba harcayan çalışma arkadaşlarımız yanında kamuoyuna en iyi fotoğraf, haber ve yorumlarla bu yaratılan marka değerini daha yukarılara çeken spor basınına teşekkürü bir borç biliriz. Maç boyunca herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşanmasına ihtimal bırakmayan ve yapıcı yaklaşım gösteren polis teşkilatımızı da tebrik ederiz.


Nicosia Group Kıbrıs Kupası’nı kazanan Yenicami Ağdelen Kulübü’nü üstün başarısı nedeni ile tebrik eder, yeni sezonda çok daha iyisini yapabilme adına çalışacağımızı tüm futbol ailesine iletiriz.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75