Ocak da sahaya indi

banner37

Ocak da sahaya indi
banner99

Can İPCİOĞLU

Süper Lig’in Girne ekibi Türk Ocağı yeni sezon hazırlıklarına dün başladı. Haftanın 4 günü idman yapacak olan Girne temsilcisinin beklentisi Futbol Federasyonu’nun liglerin başlayabilmesi için öne sürdüğü şartların kabul görmesi ve önümüzdeki haftadan itibaren belirsizliğin tamamen ortadan kalkmasının sağlanması.

Sağlık Kuruluna çağrı


Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut sosyal mesafe kurallarına uyarak dünden itibaren hazırlıklarına başladıklarını ifade ederek, bu dönemi çok yoğun bir program olarak düşünmediklerini söyledi.


Bu nedenle haftanın 4 günü idman yapacaklarını söyleyen Dedekorkut, Futbol Federasyonu’nun liglerin başlayabilmesi için ortaya koyduğu şartların tümüne destek belirterek belirsizliğin sona ermesi için Sağlık Kurulu’na ve devlet yetkililerine büyük görevler düştüğünü vurguladı.

Başlarsa durmasın


banner134
Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut “futbolu durdurmaya hiç kimsenin hakkı yoktur, herkes elini taşın altına koymalıdır. Herkes biliyor ki futbol başlarsa durmaması gerekiyor” dedi.


Dedekorkut 8 haftalık hazırlık sürecinin yeterli olacağını, yakında olumlu haber alacaklarını umarak takım olarak çalışmalara başladıklarını belirtti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75