Ocak parlayacak

banner37

Yeni sezona Süper Kupa’yla başlamak isteyen Türk Ocağı’nda Teknik Direktör Mehmet Bolkan, ligde de üst sıraları zorlayacak bir ekip olacaklarını açıkladı

Ocak parlayacak
banner90
banner99

Ebru AKGÜR

Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı, yeni sezon hazırlıklarına doludizgin devam ediyor.


Ankara-Kızılcahamam’da gerçekleştirdikleri kampın ardından yurda dönen Girne ekibinin Teknik Direktörü Mehmet Bolkan, verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Bolkan, 15 Eylül’de Yenicami’yle karşılaşacakları Süper Kupa için, taktiksel çalışmaların üst seviyeye çıkarıldığını ve kupayla lige başlamak istediklerini açıkladı.

 

“ Aşama kaydettik”

 

banner134

Yeni sezon ikinci etap kamp çalışmasını Ankara-Kızılcahamam’da gerçekleştirdiklerini söyleyen Teknik Direktör Mehmet Bolkan, “Yapabileceğimiz en güzel kampı yaptık. Herkes için verimli geçti. Yükleme antrenmanlarımızı tamamladık. Burada artık taktiksel antrenmanlara ağırlık vereceğiz” dedi. Yabancı oyuncular Peter ve James’in performansından memnun olduğunu aktaran Bolkan, “Tüm oyuncularım iyi çalıştı. Genç oyuncular İlker Tel ve Doğukan’ın gösterdiği azim de beni ayrıca memnun etti” şeklinde konuştu.

 

Kale, Matteus’un

 

  Transfer döneminde Cihangir’den bonservisli olarak takıma katmak istedikleri kaleci Mehmet Özeralp’le sıkıntı yaşayan ve bu transferden vazgeçen Türk Ocağı’nda gözler Rum kaleci Andreou Matteus’a çevrilmişti.


Üçüncü yabancı hakkını ilk etapta kaleciden yana kullanmak istemeyen ancak yaşanan krizden dolayı Matteus’e teklif götürdüklerini söyleyen Bolkan, “Kaleci Zeki’nin ardından Matteus’u da takımda görmek beni sevindirdi. Bu iki kaleciyle yolumuza devam edeceğiz. Üçüncü yabancı hakkımızı kaleciden yana kullandık” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75