Ocak yenileniyor

banner37

Transferde hızlı davranan ve bazı oyunculara imza attırmayı başaran Türk Ocağı’nda daralan kadronun genişlemesi için yerli anlamda 5 oyuncuya daha ihtiyaç duyuluyor. Bu konuda ince eleyip sık dokuyan Türk Ocağı yönetimi, Teknik Direktör Hasan Topaloğlu ile devamlı şekilde bir araya gelip durum değerlendirmesinde bulunuyor

banner87
Ocak yenileniyor
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

Bugüne kadar kadrosuna Yalova’dan Ali ve Yusuf Özbahar ile kaleci İrfan Özbay’ı katan, bunun yanında Gönyeli’de de forma giyen Akın Topal’ı alan Türk Ocağı, 20 Temmuz’daki açılışa kadar tüm transferleri bitirmek istiyor. Türk Ocağı Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu kiralık oyunculardan çok bonservisli transferlere yöneldiklerini ifade ederek takımın başına geldiğinde takımda üçü genç takımdan olmak üzere toplamda 7 oyuncunun kaldığını, bu yüzden de kiralık transfer anlayışından uzaklaştıklarını belirtti.

 

banner134
Topaloğlu: Çok koşan, hızlı oynayan ve çok iyi anlaşan bir takım olacağız


Yeni bir takım yaratma çabası içerisinde olacaklarının altını çizen Topaloğlu, geçtiğimiz sezon takımda kiralık olarak forma giyen kaleci Ali Karal ve Justice için oyuncuların kulüpleri ile görüştüklerini ve şartların uygun olması durumunda bu iki oyuncuyu istediğini belirtti.


Topaloğlu kafasına uyan bir takım olacaklarını vurgularken bu takımın özelliklerini “Adeta bir kolej takımı olunacak. Çok koşan, sahanın her alanında basan hızlı oynayan ve çok iyi anlaşan birbirini seven oyuncu grubu oluşturulacak.” şeklinde açıkladı.


Hasan Topaloğlu takımda bulunan üç yabancı oyuncunun değişeceğini ve 3 tane yeni oyuncu alıp kadroya dahil edeceklerini söyledi. Topaloğlu ön libero kanat ve forvet alanında düşünülen yabancıların sezon açılışında yer alacaklarını, ülkeye 5 oyuncu getirip 3’ü ile sözleşme imzalayacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75