Ocak’ın gailesi yok

banner37

Girne ekibi Türk Ocağı’nın teknik direktörü Ahmet Dedekorkut, ilk devrede hem oyun hem skor hem de gençleri kazandırmaktan ötürü mutlu olduğunu, başarının devamına inandığını aktardı

banner87
Ocak’ın gailesi yok
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Ligin ilk devresinin flaş takımı Türk Ocağı, ikinci devre hazırlıklarına bugün başlayacak. Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut nezaretinde hazırlıklarını sürdürecek sarı-siyahlılar,  3-7 Ocak tarihleri arasında Malpas Hotel’de 4 günlük kamp yapacak.


İlk yarının değerlendirmesini yapan Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut ilk devre için hedefledikleri noktada olduklarını söyledi. Kendileri açısından en önemli olanın oynadıkları iyi futbolun yanında gelen güzel sonuçlar ve genç oyuncuları takıma kazandırmak olduğunu ifade eden Dedekorkut, kendilerini mutlu eden diğer faktörün ise pozitif oyun oynayarak tüm maçlarda kendi oyun sistemlerini rakiplerine kabul ettirmek olduğunu söyledi.


Türk Ocağı takımın başarılı çalıştırıcısı devre arasını en iyi şekilde geçirmek için kamp döneminde genel dayanıklılık ve güç ve kondisyon ağırlıklı çalışacaklarını vurguladı.
Hazırlık maçları konusunda da bilgi veren Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, Girne Halk Evi Çetinkaya, Esentepe, Baf Ülkü Yurdu ve Mesarya ile olmak üzere 5 hazırlık maçı yapacaklarını aktardı.

Dedekorkut’un aklı yabancılarda


Türk Ocağı olarak tüm oyuncu grubunun çalışma azminden oldukça memnun olduğunu vurgulayan Ahmet Dedekorkut, takımı güçlendirme adına ara transfer döneminde denemeye alacakları üç tane oyuncunun gelmesini beklediklerini bu oyuncular arasında Ganalı Bernand Morrison ile kesin olarak anlaşacaklarını diğer iki yabancı oyuncu için ise denedikten sonra karar vereceklerini söyledi.


Ahmet Dedekorkut takım olarak ligdeki amaçlarının zirve yarışı içerisinde olmak, kupada ise son noktaya kadar yükselmek olduğunu söyledi.  Dedekorkut savunma için ise Kaan Arsu ile anlaştıklarını ve savunma bölgesini güçlendirdiklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108