Ödül gecesi

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu 2016-2017 sezonu "Başarı Ödülleri Gecesi" bugün saat 20.00'da Lefkoşa Golden Tulip Hotel'de gerçekleştirilecek

Ödül gecesi
banner99

Ödül alacak takımların ve kişilerin, ayrıca da sponsor olarak katkı koyan kurumlar açıklandı.

Şampiyonlar:

Koopbank Kıbrıs Kupası Şampiyonu: Türk Ocağı

K-Pet Süper Lig Şampiyonu: Yenicami

K-Pet Süper Lig İkincisi: Doğan Türk Birliği

K-Pet Süper Lig Üçüncüsü: Cihangir

K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup Şampiyonu: Merit Alsancak Yeşilova

K-Pet 1.Lig Beyaz Grup Şampiyonu: Ozanköy

K-Pet 1.Lig Play-Off Şampiyonu: Yeni Boğaziçi

Ahmed Sami Topcan Kupası: Küçük Kaymaklı

A2 Süper Lig Şampiyonu: Küçük Kaymaklı

A2 1.Lig Kırmızı Grup Şampiyonu: Maraş Gençlik

A2 1.Lig Beyaz Grup Şampiyonu: Esentepe

U15 Ligi Şampiyonu: Dumlupınar

Kadınlar Ligi Şampiyonu: Göçmenköy

 

Centilmenlig Şampiyonları ve Fair-Play Özel Ödülü:

Süper Lig Centilmenlig: Yenicami
1.Lig Kırmızı Grup Centilmenlig: Düzkaya
1.Lig Beyaz Grup Centilmenlig: Girne Halk Evi
A2 Süper Lig Centilmenlig: Baf Ülkü Yurdu
A2 1.Lig Kırmızı Grup Centilmenlig: Mesarya
A2 1.Lig Beyaz Grup Centilmenlig: Denizli

Fair-Play Özel Ödülü: Ali Bayır (Dumlupınar-U15 Ligi)

 

Gol Krallıkları ve Kraliçesi:

Koopbank Kıbrıs Kupası: Ertaç Taşkıran (11 Gol-Türk Ocağı)

K-Pet Süper Lig: John Ebuka Okoye (41 Gol-Yenicami)

K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup: İrfan Boşnak (16 Gol-Akova)

K-Pet 1.Lig Beyaz Grup: Bekir Yıldız (18 Gol-Ozanköy)

A2 Süper Lig: Ahmet Sivri (62 Gol-Yenicami)

A2 1.Lig Kırmızı Grup: Mejdi Direniş (21 Gol-Merit Alsancak Yeşilova)

banner134
A2 1.Lig Beyaz Grup: Şenol Palaz (31 Gol-Gönyeli)

Kadınlar Ligi: Şeyma Turgut (33 Gol-Gönyeli)

 

En Başarılı Kaleciler:

K-Pet Süper Lig: Yusuf Yontar (Yenicami)

K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup: Okan Tezel (Göçmenköy)

K-Pet 1.Lig Beyaz Grup: Mehmedemin İlter (Ozanköy)

A2 Süper Lig: Salih Ökten (Küçük Kaymaklı)

A2 1.Lig Kırmızı Grup: Adem Buruk (Maraş)

A2 1.Lig Beyaz Grup: Kürşat Çil (Esentepe)

 

Başarılı Teknik Adamlar:

Koopbank Kıbrıs Kupası: Mehmet Bolkan-Türk Ocağı

K-Pet Süper Lig: Sedat Devecioğlu-Yenicami
K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup: Tayfun Kurtarıcıoğlu-Merit Alsancak Yeşilova

K-Pet 1.Lig Beyaz Grup: Seran Kaşif-Ozanköy

K-Pet 1.Lig Play-Off Birincisi: Eralp Şerifoğlu-Yeni Boğaziçi

Ahmed Sami Topcan Kupası ve A2 Süper Lig: Serhat Ertürk-Küçük Kaymaklı

A2 1.Lig Kırmızı Grup: Hüseyin Özkuyucu-Maraş

A2 1.Lig Beyaz Grup: Aras Övgün-Esentepe

U15 Ligi Şampiyonu: Evren Bahtıkara-Dumlupınar

Kadınlar Ligi Şampiyonu: Önder Mutsuzlar-Göçmenköy

 

2016-2017 Futbol Sezonu Sponsorları:
Kıbrıs Türk Petrolleri Limited (Ana Sponsor)

Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası Limited (Kıbrıs Kupası Sponsoru)

KOLAN British Hastanesi (Sağlık Sponsoru)

Başman Group - NIKE Lefkoşa (Milli Takım ve Resmi Maç Topu Sponsoru)

Kuzey Kıbrıs Turkcell (İletişim Sponsoru)

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (K-Pet Süper Lig Naklen Yayın Sponsoru)

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75