Off-Road’da sezon tamamlanıyor

banner37

Off-Road’da sezon tamamlanıyor
banner90
banner99

Çağın ÖZILGAZ

Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği (KKORD), 13 Aralık 2020 Pazar günü, Plümer Koruluğu’nda, şenlik havasında düzenlenecek Baştaşlar Plümer Kros Yarışı ile 2020 sezonunu tamamlıyor. Saat 11.00’de başlayacak olan organizasyonun kayıtları devam ederken, organizasyonun tüm 4x4 arazi tipi araçlara açık olduğu belirtildi.


banner134
Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği, Doğacı Offroad Grubu ve Dağ-Çamur Offroad Grubu ile güçlerini birleştirerek 2020 sezonunu noktalamaya hazırlanırken, dernek başkanı Hulus Eren, “4×4 aracını kap da gel, çamurla dans et.” sloganıyla tüm offroad severleri Plümer Koruluğu’na davet etti.

Herkese açık etkinlik


Dernekten yapılan açıklamaya göre, kros formatında, 4×4 arazi tipi aracı olan herkese açık olacak olan organizasyonda kayıt ücretinin alınmayacağı, şenlik havasında bir organizasyonla 2020 yılını noktalamayı hedefledikleri duyuruldu. Baştaşlar Construction’ın sponsorluğunda hayata geçirilecek olan organizasyona; KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, KKTC Başbakanlık Spor Dairesi, Gönyeli Belediyesi ve Güven Sigorta da destek verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75