banner6

Offroad zamanı

banner37

Offroad zamanı
banner151 banner143

Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği (KKORD), Kyrenia Offroad Derneği ile işbirliği içerisinde yeni sezonu açıyor. 5 Haziran Pazar günü, Alagadi’de hazırlanan parkurda Offroad Sprint formatında gerçekleştirilecek yarış, Baştaşlar Construction-Sun Valley sponsorluğunda yapılacak.


14.Esentepe Zerdali Festivali etkinlikleri kapsamında ve Esentepe Belediyesi’nin de katkılarıyla yapılacak yarışta ekipler yaklaşık 7 kilometrelik etabı, biri deneme olmak üzere üçer kez geçecekler. Pazar günü 12.00’de Esentepe Sun Valley’de toplanacak olan yarışçılar, teknik kontrollerin ardından 14.00’te yapılacak seremoni ile yarışa başlayacaklar. 14.20’de ilk aracın Alagadi etabında start almasıyla başlayacak olan heyecan, 16.30’da ilk aracın finiş görmesiyle tamamlanacak.


Güven Sigorta’nın da katkılarıyla hayata geçirilecek olan yarışın ödül töreni Sun Valley’de yapılacak ve dereceye girenlere kupaları takdim edilecek. Ayrıca yarışın sponsoru Baştaşlar Construction’dan dereceye girenlere sürpriz hediyeler olacağı açıklandı. Yarışa 17 ekibin ön kayıt yaptırdığı açıklanırken, Sınıf T1, Sınıf T2 ve Sınıf SSV’de birincilik mücadeleleri yaşanacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104