Okçular açık alanda yarıştı

Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen Açık Alan Okçuluk Yarışması Minik, Yıldız ve Gençler branşlarında Kızlar ve Erkekler kategorilerinde yapıldı

Okçular açık alanda yarıştı
  • 14 Ağustos 2018, Salı 12:53

Okçuluk Federasyonu’nun Atatürk Spor Kompleksi içinde bulunan açık alanında önceki gün gerçekleştirilen yarışlarda dereceye girenlere ise ödülleri yarışlar sonunda düzenlenen ödül töreninde yetkililer tarafından verildi.

 

Minik Kız                                           

1.Işık Tez  GAÜ 

2.Şerife Keleş
GAÜ      

3.Deniz Yalçın  GAÜ        

 

Minik Erkek                                     

1.Berkin Altındağlı  GAÜ 

2.Erdem Hırka  GÜZOK  

3.Mehmet Altınmakas
BÜY      

 

Yıldız Kız                                           

1.İdal Kutluhan  Yenikent               

2.Sedef Kervanlı
GÜZOK

3.Meryemce Koçak  BÜY               

 

Yıldız Erkek                                      

1.Çetin Erdinç  GÜZOK    

2.Eren Paşa  MGA             

3.Pertev Direnç  GÜZOK  

 

Genç Kız                                            

1.Pembe Uluç  GÜZOK    

2.Edanur Kural  GÜZOK  

               

Genç Erkek                                       

1.Eray Merttürk  BÜY      

2.Osmancan Şeker  MGA

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1 1 0 0 5 3
2 TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 1 0 0 2 3
3 GÖNYELİ SK 1 1 0 0 1 3
4 ÇETİNKAYA TSK 1 1 0 0 1 3
5 YENİCAMİ AK 1 1 0 0 1 3
6 CİHANGİR GSK 1 0 1 0 0 1
7 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 1 0 1 0 0 1
8 ESENTEPE KKSK 1 0 1 0 0 1
9 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 0 1 0 0 1
10 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 1 0 1 0 0 1
11 LEFKE TSK 1 0 1 0 0 1
12 GİRNE HALK EVİ 1 0 0 1 -1 0
13 BAF ÜLKÜ YURDU 1 0 0 1 -1 0
14 BİNATLI YSK 1 0 0 1 -1 0
15 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 0 0 1 -2 0
16 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 1 0 0 1 -5 0
yukarı çık