Okçular Güzelyurt’ta yarıştı

KKTC Okçuluk Federasyonu 2018 yılı faaliyet programı çerçevesinde organize edilen ikinci Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı para ödüllü organizasyonu gerçekleştirildi

Okçular Güzelyurt’ta yarıştı
  • 23 Temmuz 2018, Pazartesi 10:40

92 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren 42 minik-yıldız-genç-büyük bayan ve erkek olimpik ve makaralı yay kategorilerinde yarışmacılara nakit para ve kupa ödülleri kurum yöneticileri tarafından verildi.

 

Minik kız (Olimpik yay)

1-Şerife Keleş (Girne Amerikan Okçuluk Takımı)

2-Işık Tez (Girne Amerikan Okçuluk Takımı)

3-Deniz Yalçın (Girne Amerikan Okçuluk Takımı)

 

Minik Erkek

1-Hasan Bilgehan (Mağusa Gelişim Akademisi Okçuluk Takımı)

2-Erdem Hırka (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

3-Berkin Altındağlı (Girne Amerikan Okçuluk Takımı)

 

Yıldız Kız (Olimpik Yay):

1-İdal Kutluhan (Yenikent Okçuluk Takımı)

2-Ceren Bulancak (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

3-Sedef Kervanlı (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

 

Yıldız Erkek (Oklimpik Yay)

1-Çetin Erdinç (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

2-Eren Paşa (Mağusa Gelişim Akademisi Okçuluk Takımı)

3-Pertev Direnç (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

 

Genç Bayan (Olimpik Yay)

1-Efsane Bulancak (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

2-Pembe Uluç (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

3-Sıdıka Cemmedo (İskele Avcılık Atıcılık Kulübü Okçuluk Takımı)

 

Genç Erkek (Olimpik Yay)

1-Eray Merttürk (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

2-Osmancan Şeker (Mağusa Gelişim Akademisi Okçuluk Takımı)

3-Melih Yağız (Yenikent Okçuluk Takımı)

 

Büyük Bayan (Olimpik Yay)

1-Fatma Kutluhan (Yenikent Okçuluk Takımı)

2-Ebru Bulancak (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

3-Gülhanım Çakal (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

 

Büyük Erkek (Olimpik Yay)

1-Yılmaz Kutluhan (Yenikent Okçuluk Takımı)

2-Selçuk Doğan (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

3-Muharrem Kural (Güzelyurt Okçuluk Derneği)

 

Makaralı Yay Bayan

1-Ayşen Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

2-Uysal Oldaç (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

3-Bahire Beşiktaş (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

 

Makaralı Yay Erkek

1-Osman Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

2-Serkan Taydaş (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

3-Hüseyin Mıstıkoğlu (Yenikent Okçuluk Takımı)

 

Mix Takım Büyükler (Olimpik Yay)

1-Osman Tez-Ayşen Tez (Girne Amerikan Üniversitesi Okçuluk Takımı)

2-Serkan Taydaş-Uysal Oldaç (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

3-İsvendiyar Kuş-Bahire Beşiktaş (Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Okçuluk Takımı)

 

Mix Takım Olimpik Yay

1-Yılmaz Kutluhan-Fatma Kutluhan (Yenikent Okçuluk Takımı)

2-Kemal Ekdal-Gülhanım Çakal (GAÜ Okçuluk Takımı)

3-Ebru Bulancak-Muammer Bulancak (BÜY Okçuluk Takımı)

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık