Okçular sezonu açtı

KKTC Okçuluk Federasyonu’nun 2019 yılı faaliyetlerinin açılış yarışmasına Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içerisinde bulunan Kapalı Antrenman Salonu’nda başlandı

Okçular sezonu açtı
  • 07 Ocak 2019, Pazartesi 12:03

Minik-Yıldız-Genç Makaralı ve Olimpik yay kategorilerinden oluşan 44 sporcunun mücadele ettiği yarışma neticesinde dereceye girenlere ödülleri yetkililer tarafından verildi.

Dereceler:

Süper Minik Kız-Erkek:

1. Mustafa Ç. Özer (GAÜ/Olimpik)

2. Egecan Kaba (GAÜ/Olimpik)

3. Nehir Bulut (Ferdi/Olimpik)

Minik Kız:

1. Işık Tez (GAÜ/Olimpik)

2. Derin Yalçın (GAÜ/Olimpik)

3. Deniz Yalçın (GAÜ/Olimpik)

Minik Erkek:

1. Berkin Altındağlı (GAÜ/Olimpik)

2. Efe Tunç Akyürek (Sentor/Olimpik)

3. İsmet Aydoğdu (MGA/Olimpik)

Yıldız Kız:

1. Ceren Bulancak  (BÜY/Makaralı)

2. İdal Kutluhan (Yok/Makaralı)

3. Şerife Keleş (GAÜ/Makaralı)

Yıldız Erkek-Kız:

1. Hasan Bilgehan (MGA/Olimpik)

2. Mustafa Soygazi (Yok/Olimpik)

3. Erdem Hırka (Güzok/Olimpik)

1. Yusuf Akar (GAÜ/Makaralı)

2. Mustafa Akar (GAÜ/Makaralı)

3. Aygün Altındağlı (GAÜ/Makaralı)

1. Erin Çiftçi (Güzok/Makaralı)

Genç Kız:

1. Pembe Uluç (Güzok/Olimpik)

2. Meyem Boran (GAÜ/Olimpik)

3. Sedef Kervanlı (Güzok/Olimpik)

Genç Erkek:

1. Çetin Erdinç (Güzok/Olimpik)

2. Melih Yağız (Yok/Olimpik)

3. Ege Deniz (ASB/Olimpik)

               

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 15 11 2 2 21 35
2 YENİCAMİ AK 15 10 3 2 21 33
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 15 10 0 5 14 30
4 CİHANGİR GSK 15 8 3 4 2 27
5 GÖNYELİ SK 15 8 2 5 6 26
6 TÜRK OCAĞI LİMASOL 15 7 3 5 11 24
7 BAF ÜLKÜ YURDU 15 7 3 5 11 24
8 ÇETİNKAYA TSK 15 7 3 5 1 24
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 15 7 2 6 -4 23
10 LEFKE TSK 15 6 4 5 0 22
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 15 4 4 7 -5 16
12 BİNATLI YSK 15 4 2 9 -11 14
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 15 2 7 6 -18 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 15 2 5 8 -17 11
15 GİRNE HALK EVİ 15 2 2 11 -14 8
16 ESENTEPE KKSK 15 2 1 12 -18 7
yukarı çık