Okullar Kickboks’ta kapıştı

banner37

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’na bağlı Eğitim Ortak Hizmetler Dairesi Müdürlüğü tarafından organize edilen Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kickboks müsabakaları önceki gün Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı

Okullar Kickboks’ta kapıştı
banner90
banner99

Dereceler:

Küçük Kızlar (Point Fighting)

44 Kg: 1.Emine Göçer (Alasya İlkokulu), 2.Bensu Özaydın (Alasya İlkokulu)

47+ Kg: 1.İrem Muk (Alasya İlkokulu)

                              

Küçük Erkekler (Point Fighting)

28 Kg: 1.Görkem İnci (Alasya İlkokulu), 2.Harris İmam Shaheen (Alasya İlkokulu)

32 Kg: 1.Muhammet D. Santürk (Şht. Zeki Salih İlkokulu)

37 Kg: 1.Enes Erdem (Alasya İlkokulu), 2.Adnan M. Bergün (Necat British College)

40 Kg:1.Bedirhan Gülenoğlu (Alasya İlkokulu)

47 Kg: 1.Hakan D. Akar (Alasya İlkokulu), 2.Mehmet N. Özkan (Alasya İlkokulu)

47+ Kg: 1.Poyraz Göçer (Alasya İlkokulu)

                              

Genç Kızlar (Point Fighting)

55 Kg: 1.Nur Çalış (Bekirpaşa Lisesi)

60 Kg: 1.Bahar Erdem (GMTMK), 2.Esra Güleryüz (Bülent Ecevit Anadolu Lisesi), 3.Yulduz Achilova (20 Temmuz Fen Lisesi)

70 Kg: 1.Melisa Çeri (Dr. F.Küçük E. Meslek L.)

70+ Kg: 1.Sude Bal (Erenköy Lisesi)

Genç Erkekler (Point Fighting)

63 Kg: 1.Veli Abiç (Namık Kemal Lisesi)

69 Kg: 1.Efe Demir (Bülent Ecevit Anadolu L.), 2.Özgür Kuşçu (Hala Sultan İlahiyat K.), 3.Kadir Taliman (Hala Sultan İlahiyat K.)

74 Kg: 1.Efe Yetim (Dr. F.Küçük E.Meslek L.), 2.Aydınay Aydın (Hala Sultan İlahiyat K.)

79 Kg: 1.Mert Derya (Namık Kemal Lisesi), 2.Abdullah Can Togay (Sedat Simavi E. Meslek L.)

94 Kg: 1.Mehmet O. Alan (Namık Kemal Lisesi), 2.Kemal Zurnacılar (Dr. F.Küçük E.Meslek L.)

Kickboks Müzikli Form

banner134
Yıldız Kız: 1.Sude Hepbilgin (Çanakkale Ortaokulu), 2.Matina Jasmin (Çanakkale Ortaokulu)

Yıldız Erkek: 1.Emrullah Çakmak (Hala Sultan İlahiyat Koleji)

Genç Kız: 1.Nazime Yayar (20 Temmuz Fen Lisesi), 2.Radiye Güler (GMTMK), 3.Meryem Çakmak (GMTMK), 3.Behiye Çakmak (20 Temmuz Fen Lisesi)

Genç Erkek: 1.Atakan U. Başpınar (G/Msa Meslek Lisesi)

Light Contact:

Yıldız Kızlar                       

65 kg: 1.Lalin Ünlüsoy (GMTMK), 2.Buket B. Gökboğa (Canbulat-Öz. Ortaokulu)

Genç Kızlar                         

50 Kg:1.İlayda Erdem (Namık Kemal Lisesi), 2.Eylül Yılmaz (GMTMK)

Genç Erkekler                     

74 Kg: 1.İsmet Baydur (Namık Kemal Lisesi), 2.Mehmet Başyürek (Hala Sultan İlahiyat K.)

Yıldız Kız-Erkek Point Fighting:

Kızlar

50 Kg: 1.İkbal Baydur (Canbulat-Öz. Ortaokulu)

55 Kg: 1.Raygan Bulut (Şht. Turgut Ortaokulu), 2.Cemile Bulut (G.Yurt Türk Maarif Koleji), 3.Beren Nur Şimşek (Bayraktar Türk Maarif K.)

65+ Kg: 1.Belgün I. Biçer (Çanakkale Ortaokulu), 2.Berfin Kaya (Şht. Hüseyin Ruso Ort.)

Erkekler               

30 Kg: 1.Mehmet N. Güler (Çanakkale Ortaokulu), 2.Serhat Öğüt (Çanakkale Ortaokulu)

34 Kg: 1.Can Turan (Alasya İlkokulu), 2.Cemil Karasu (Bayraktar Türk Maarif K.)

42 Kg: 1.Oğuzhan Ekici (Atleks Sanverler Ort.)

52 Kg: 1.Arda Gürbüz (Bayraktar Türk Maarif K.)

57 Kg: 1.Tarık Yayar (Çanakkale Ortaokulu), 2.Erem Ergün (Bayraktar Türk Maarif K.)

60 Kg: 1.Atakan Zorba (Çanakkale Ortaokulu), 2.Alymjan Bayramoviç (Demokrasi Ortaokulu)

63 Kg: 1.Alican Konu (Hala Sultan İlahiyat K.), 2.Ömer Yiğiter (Bayraktar Türk Maarif K.)

69 Kg: 1.Mert Can Güler (Şht. Hüseyin Ruso Ort.), 2.İzzet Güneş  (Atleks Sanverler Ort.)

69+ Kg: 1.Dursun Erhanlı (Çanakkale Ortaokulu), 2.Muhammet F. Subaşı (Şht. Hüseyin Ruso Ort.)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75