Okullar, sporla coşuyor

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği futbol yıldız erkek, futsal yıldız kız ve erkek ile ilkokullar arası basketbol karşılaşmalarına dün oynanan maçlarla devam edildi. Baştan sona kıyasıya çekişme içerisinde geçen karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle

Okullar, sporla coşuyor
  • 10 Ocak 2018, Çarşamba 12:48

Futbol yıldız erkek                                                                                                                        

Çanakkale Orta Okulu-Şht. Zeka Çorba Ortaokulu: 3-0         

Anafartalar Lisesi-Oğuz Veli Orta Okulu: 3-1             

Şehit Turgut Ortaokulu-Şht. Hüseyin Ruso Orta Okulu: 0-2   

 

Futsal yıldız kız-erkek

Yıldız erkek:                                                                                                                                   

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Future Amerıcan Koleji:                1-4         

Levent Koleji-Esentepe Orta Okulu: 4-1      

Yakın Doğu Koleji-Girne Amerikan Koleji: 5-1         

Yıldız kız

Levent Koleji-Necat Brıtısh Kolej: 0-1

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Doğu Akdeniz Doğa Koleji: 4-1  

               

Basketbol minikler

kızlar:

Necati Taşkın İlkokulu - Eşref Bitlis İlkokulu: 24-12

erkekler

Dikmen İlkokulu-YDÜ: 34-27

Doğa Akdeniz Doğa Koleji-Girne Amerikan Future: 30-15

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 1 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık