Okullarda final zamanı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Okul Sporlarının düzenlediği genç erkekler futbol maçlarında dün tamamlanan yarı final maçlarından sonra final ve üçüncülük maçları yarın oynanıyor

Okullarda final zamanı
  • 19 Aralık 2018, Çarşamba 10:52

Yarı final maçlarında alınan sonuçlar ve final programı şöyle:

Yarı final

Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi-Namık Kemal Lisesi: 0-0  (penaltılar: 3-1)              

İskele Ticaret Lisesi-Kurtuluş Lisesi: 0-4      

 

Final ve Üçüncülük maç programı

 

Üçüncülük: (Göçmenköy Stadı-10.00)

Namık Kemal Lisesi-İskele Ticaret Lisesi:

 

Final: (Göçmenköy Stadı-11.30)

Kurtuluş Lisesi-Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi

 

Futsalda heyecan sürüyor


Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı'na bağlı okullarda yıldız erkek ve kızlarda futsal maçlarına 11 grup maçı, 1 de çeyrek final karşılaşmasıyla devam edildi. Sonuçlar şöyle:                                                                                         

 

Yıldız erkekler:

 

Atleks Sanverler Ortaokulu-Bayraktar Ortaokulu: 1-5            

Türk Maarif Koleji-Levent Koleji: 2-2 (penaltılar: 1-3)           

Bayraktar Türk Maarif Koleji-Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu: 1-4        

The Amerıkan College-Lefke Gazi Lisesi: 4-0            

Esentepe Ortaokulu- Güzelyurt Türk Maarif Koleji: 2-0          

Doğu Akdeniz Doğa Koleji-Polatpaşa Lisesi: 3-9      

Bekirpaşa Lisesi-Cumhuriyet Lisesi: 5-1      

Değirmenlik Lisesi-Çanakkale Ortaokulu: 0-10

 

Yıldız kızlar

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Atleks Sanverler Ortaokulu: 2-0  

Bayraktar Türk Maarif Koleji-Girne Amerikan Koleji: 2-1

Cumhuriyet Lisesi-Doğu Akdeniz Doğa Koleji: 4-3

 

Futsal genç erkek çeyrek final

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Lefkoşa Türk Lisesi: 1-3

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 15 11 2 2 21 35
2 YENİCAMİ AK 15 10 3 2 21 33
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 15 10 0 5 14 30
4 CİHANGİR GSK 15 8 3 4 2 27
5 GÖNYELİ SK 15 8 2 5 6 26
6 TÜRK OCAĞI LİMASOL 15 7 3 5 11 24
7 BAF ÜLKÜ YURDU 15 7 3 5 11 24
8 ÇETİNKAYA TSK 15 7 3 5 1 24
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 15 7 2 6 -4 23
10 LEFKE TSK 15 6 4 5 0 22
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 15 4 4 7 -5 16
12 BİNATLI YSK 15 4 2 9 -11 14
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 15 2 7 6 -18 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 15 2 5 8 -17 11
15 GİRNE HALK EVİ 15 2 2 11 -14 8
16 ESENTEPE KKSK 15 2 1 12 -18 7
yukarı çık