banner6

Okullarda spor coşkusu

banner37

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği okullar arası spor müsabakalarına, hentbol genç kız ve erkekler, futbol yıldız erkekler, futsal yıldız kız ve erkekler ile voleybol yıldız kız ve erkeklerde devam edildi. Bugün futsal yıldız kız ve erkeklerde final maçlar oynanacak

Okullarda spor coşkusu
banner8

Dün oynanan maçlarda alınan toplu sonuçlar şöyle;

Hentbol genç kız ve erkekler yarı final                                                                                                                                  

Lefkoşa Türk Lisesi-Namık Kemal Lisesi (genç erkek): 18-11               

Haydarpaşa Ticaret Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi (genç kız): 25-26        

Yakın Doğu Koleji-Haydarpaşa Ticaret Lisesi (genç erkek): 26-19      

Anafartalar Lisesi-Yakın Doğu Koleji (genç kız):16-26           

 

Futbol yıldız erkekler

Gazimağusa Türk Maarif Koleji-Canbulat Özgürlük Ortaokulu             (yıldız erkek): 2 - 7

Şehit Turgut Ortaokulu - Lapta Yavuzlar Lisesi (yıldız erkek): 2-0

Değirmenlik Lisesi-Polatpaşa Lisesi (yıldız kız): 2-0 

Türk Maarif Koleji - Doğu Akdeniz Doğa Koleji (yıldız erkek): 6-3      

Girne Amerikan Koleji-Atleks Sanverler Ortaokulu    (yıldız kız): 2-0  

Bayraktar Ortaokulu-Güzelyurt Türk Maarif Koleji (yıldız erkek): 2-3               

 

Futsal yıldız kız ve erkekler                                                                                                                                       

Değirmenlik Lisesi-Polatpaşa Lisesi (yıldız kız): 2-0

banner134

Türk Maarif  Koleji-Doğu Akdeniz Doğa Koleji (yıldız erkek): 6-3

Girne Amerikan Koleji-Atleks Sanverler Orta Okulu (yıldız kız): 2-0

Bayraktar Ortaokulu-Güzelyurt Türk Maarif Koleji (yıldız erkek): 2-3                                                                                                                                            

Voleybol yıldız kız ve erkekler

Çanakkale Ortaokulu - Erenköy Lisesi (yıldız kız): 2-3

Gazimağusa Türk Maarif Koleji-Çanakkale Ortaokulu (yıldız erkek): 0-3

Yakın Doğu Koleji - Doğu Akdeniz Doğa Koleji (yıldız kız): 2-3                                                                                                                        

 Futsal yıldız kız ve erkekler maç programı                                                                                                                                 

   Futsal yıldız kız ve erkeklerde üçüncülük ve final maçları bugün Lefkoşa Atatürk Stadı'nda oynanacak. Program şöyle;

Üçüncülük kız ve erkekler

Polatpaşa Lisesi-Atleks Sanverler Ortaokulu (yıldız kız) Saat: 09.30                  

Doğu Akdeniz Doğa Koleji-Bayraktar Ortaokulu (yıldız erkek) Saat: 10.30                                     

Final kız ve erkekler

Girne Amerikan Koleji-Değirmenlik Lisesi (yıldız kız) Saat: 11.30                       

Türk Maarif Koleji-Güzelyurt Türk Maarif Koleji (yıldız erkek) Saat: 12.30                     

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 10:52
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104