'Önce aile, sonra dürüstlük'

banner37

Hakemlikte başarılı olma konusunda kendi değerlerini sıralayan Ali Özer, genel anlamda düzenli bir hayatın önemine vurgu yaptı

'Önce aile, sonra dürüstlük'
banner90

Futbol hakemliğinde son yıllarda geliştiren isimlerden birisi olan Ali Özer, bu başarısını aile yaşantısı, antrenman disiplini ve dürüstlüğüne bağladı.


Özer, mantal ve eğitim seviyesi olarak dünya hakemliği ile şu anda eşit konumda olunduğunu ifade etti.

 

“Hakemlik her şeyden önce sağlığı ifade ediyor”

banner9

Yıllar önce hakemlikle ilgili yaptığı plan, taktik ve stratejilerin birçoğunun gerçekleştiğini aktaran Ali Özer, arzuladığı noktaya ulaşabilmesi için biraz daha zaman geçmesi ve daha çok emek harcaması gerektiğini belirtti.


Kendisi için hakemliğin her şeyden önce sağlığı ifade ettiğini aktaran Ali Özer, bilinçli spor yapmanın sağlığı da beraberinde getirdiğini aktardı.

 

“Ülke futboluna katkı koymak bana mutluluk veriyor”


“Bunun yanı sıra ülkeme ve ülke futboluna da katkıda bulunmak bana inanılmaz haz ve mutluluk veriyor” diyen Ali Özer, hakemliğin farklı bir yaşam tarzını ifade ettiğini vurguladı.


Hakemlikte istikrarın her şey den önce tamamen düzenli bir yaşam tarzı ile geldiğine inanç belirten Ali Özer, bu konuda birinci sırayı aile yaşantısının oluşturduğunu, daha sonra antrenman disiplini ve dürüstlük geldiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108