Önce onay, sonra tavsiye

banner37

KTSYD Mali Genel Kurulu’nda faaliyet ve mali raporlar oy birliği ile onay alırken, üyeler yönetimden başta üyelik konuları olmak üzere bazı konularda adım atılmasını bekliyor

Önce onay, sonra tavsiye
banner90
banner8

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Olağan Mali Genel Kurulu dün gerçekleştirildi. Derneğin Göçmenköy’de yer alan Genel Merkezi’nde yapılan genel kurul; açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Divan Kurulu’nun oluşturulması ile devam eden Mali Genel Kurulda, Divan Başkanlığını Songuç Kürşad, sekreterlikleri ise Necati Külahlılar ile Necati Özsoy yaptı.

Raporlar oybirliği ile geçti

Faaliyet Raporu üyelere aktaran dernek başkanı Burhan Gürkan, bir yıllık süreç içerisinde yapılan çalışmalar ve bundan sonraki dönemde yapılacak konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Ardından ise Faaliyet Raporu üyelerin onayına sunularak, oy birliği ile onaylandı.

banner134
Üyelik şartlarına yerine getirmeyenler konusunda tavsiyelerde bulunuldu

Mali İşler Sorumlusu Çağın Özılgaz, derneğin 13 Temmuz 2019-25 Temmuz 2020 tarihleri arasındaki döneme ait mali mali raporu üyelere aktardı ve ardından oy birliği ile üyelerin onayını aldı. Daha sonra dilek ve temenniler kısmında başta dernek üyelik şartlarını yerine getirmeyenlerin durumu konusunda yönetimin adım atması istenirken, etkinliklere katılım, basın tribünleri konusu önemli yer tuttu.

Gürkan: Keskin kararlar alacağız

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Burhan Gürkan, dilek ve temenniler bölümünde son sözü alarak, düşüncelerini ifade etti. Yapılan eleştirilere her zaman kulak verdiklerini, önlerinde bulunan süreçte tüzüğün verdiği yetkilerle keskin kararlar alacaklarını ifade etti.

Gürkan, görev süreleri tamamlanana kadar derneğin çıtasının yükseltilmesi adına yönetim kurulu ile birlikte ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75