Onur Kandili anısına oynayacaklar

banner37

Onur Kandili anısına oynayacaklar
banner99

Ahmet OGAN


Boğaz Endüstri Madencilik Ltd, merhum Onur Kandili anısına 14-15 Ağustos tarihlerinde yıldızlar futbol turnuvası düzenliyor.


Elim bir deniz kazası sonucu aramızdan 8 yıl önce ayrılan Mağusa Türk Gücü futbolcusu merhum Onur Kandili anısına gerçekleştirilecek olan yıldızlar futbol turnuvası Boğaz Endüstri Madencilik Ltd.’nin ana sponsorluğunda yapılacak.

Geleneksel hale getirildi


Boğaz Endüstri Madencilik Ltd., spor kompleksi içerisinde yer alan ve “Onur Kandili doğal çim zeminli halı sahada” gerçekleştirilecek olan Onur Kandili U13 Yıldızlar (2008 doğumlu) Futbol Turnuvası geleneksel hale getirildi. İlk kez 2019 yılında başlatılan turnuva, geçtiğimiz yıl Covid-19 nedeniyle yapılamamıştı.


U13 Yıldızlar Turnuvası’na Mağusa Türk Gücü Akademi, Yonpaş Dumlupınar Akademi, Yenicami Akademi, Değirmenlik Akademi, Mehmetçik Akademi, 1461 İskele Trabzon Akademi takımlarından oluşan altı takım katılacak.

Bolkan: Üzerimize düşeni yapacağız

banner134


Boğaz Endüstri Madencilik Ltd. Genel Müdürü Erhan Bolkan, şirketlerinde çalışan olarak görev yapmış olan çok yönlü sporcuları Onur Kandili anısını yaşatmaya devam edecekerini belirtti. 2019 yılında başlatılan “Onur Kandili Anı Turnuvası” geçtiğimiz yıl Covid-19 nedeniyle yapılamadığına vurgu yapan Bolkan, bu yıl Onur Kandili U13 Yıldızlar Anı Futbol Turnuvası’na kaldığı yerden devam edileceğini söyledi.


Boğaz Endüstri Madencilik Ltd. olarak sadece ana sponsor olarak değil, sorumluluk bilinci içerisinde üzerlerine düşen görevi yapmaya çalıştıklarını belirten Bolkan, bundan sonra da her türlü fedekarlığı yaparak devam edeceklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88