banner6

Örgütler kararını verdi

banner37

KIBRIS Gazetesi ile Kemaler Spor Mağazaları işbirliğinde bu yıl 8’ncisi düzenlenen, “Yılın Futbolcusu” yarışmasında sona gelindi

Örgütler kararını verdi
banner99

    KIBRIS Gazetesi ile Kemaler Spor Mağazaları işbirliğinde bu yıl 8’ncisi düzenlenen “Yılın Futbolcusu” yarışmasında sona gelindi. 12-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen ve % 50 oyun belirlendiği SMS ve kuponlarla yapılan oylama işleminin tamamlanmasının ardından, % 50’lik payı belirlemek amaçlı spor örgütlerinin oylarını verme işlemi de yapıldı.

   KIBRIS Gazetesinde gerçekleştirilen toplantıya, Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği’den Başkan

Süleyman Göktaş, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nden Dış İlişkiler Sorumlusu Levent Tezel, Kıbrıs Türk Hakemler ve Gözlemciler Derneği’nden başkan Niyazi Nizam, Kulüpler Birliği’nden başkan Kemal Köseoğlu ve KIBRIS Gazetesi Spor Servisi Müdürü Songuç Kürşad ve spor yazarı Ogün Genç Kaçmaz katıldı. Toplantıda sponsor şirket temsilcisi Kemaler Spor Mağazaları Direktörlerinden Hulusi Kemaler de hazır bulundu. Örgütler kapalı zarflar içerisinde puanlarını KIBRIS Gazetesi yetkililerine teslim etti.

2 etaplık puanlama

banner134

   Her yıl olduğu gibi bu yıl da puanlama adil olarak düzenlendi. Aday gösterilen 21 futbolcuya Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Telsim’den gelen SMS’ler ve buna ek olarak gazetemize gönderilen kuponların toplamı yüzde 50’lik puanlamayı oluşturdu. Bu oylarda en yüksek rakama ulaşan adaya 12 puan, sonrasında sıralanan adaylara 9, 8, 6, 5, 4, 3, 2 ve 1 puan şeklinde ilk 10’a giren adaylara puanları verilecek. Bu şekilde 50 puan dağıtılmış olacak.

   Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği, Kıbrıs Türk Hakemler ve Gözlemciler Derneği, Kulüpler Birliği ve KIBRIS Gazetesi Spor Servisinin 4-3-2-1 puan şeklinde oyları hesaplanıp okuyucu oylarına eklendikten sonra puanlama tamamlanacak.

Örgütler teşekkür etti

   KIBRIS Gazetesi’nde gerçekleştirilen toplantıya katılan spor örgütlerinin temsilcileri 8 yıldan beri genelde ülke sporuna, özelde ülke futboluna katkı koyan KIBRIS Gazetesi’ne ve Kemaler Spor Mağazaları’na teşekkür ettiler. Örgüt temsilcileri yaptıkları açıklamalarda 10 bin TL ödüllendirme ülkemiz sporcusuna ciddi bir motivasyon sağladığının üzerinde durdular.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104