Örgütler oylarını verdi

banner37

KIBRIS Medya Grup ile Kemaler Group işbirliğinde bu yıl 9’ncusu düzenlenen “Futbolda Yılın Başarılıları” organizasyonunun en önemli aşamalarından biri olan futbol örgüt oylarının verilmesi gerçekleşti

Örgütler oylarını verdi

KIBRIS Gazetesi’nde gerçekleştirilen toplantıya Kulüpler Birliği Başkanı Kemal Köseoğlu, Antrenörler Derneği Başkanı Süleyman Göktaş, Hakemler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, Futbolcular Derneği Başkanı Hüseyin Sadıklar, Spor Yazarları Derneği Dış İlişkiler Sorumlusu Levent Tezel, KIBRIS Gazetesi Spor Müdürü Songuç Kürşad, spor yazarları Ogün Genç Kaçmaz ve Can İpcioğlu ile sponsor Kemaler Group adına Hulusi Kemaler katıldı.

 

Oylama yöntemi


Kulüpler Birliği, Antrenörler Derneği, Hakemler Derneği, Futbolcular Birliği, Spor Yazarları Derneği ve KIBRIS Gazetesi spor servisinin, 5’er kişiden oluşan Hakem, Futbolcu ve Teknik Direktör kategorileri için ayrı ayrı 7-5-4-3-1 şeklinde kullandıkları oylar KIBRIS Gazetesine teslim edildi. Oylamada yarışma kategorisinde üyesi olan örgütler kendi adayları için oy kullanmadı.


KIBRIS Gazetesi’nin şeffaflık anlayışı ile her yıl olduğu gibi bu yıl da her örgütün oyları yarışma sonrasında kamuoyunun bilgisine getirilecek.


 

Ödüller


Örgüt oylarının sayımı sonrasında her kategorinin ilk üçleri belirlenmiş olacak ve 8 Ağustos Çarşamba gecesi Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de gerçekleştirilecek görkemli gecede maddi ödülleri ile kupalarını alacak. Aday gösterilen 15 kişiye de katılım plaketlerinin verileceği gecede, her kategorinin birincisine 2 bin 500 TL, ikincisine bin 500 TL ve üçüncüsüne de bin TL olmak üzere toplam 15 bin TL maddi ödül ve kupaları verilecek. Gecede bu yılın onur ödülü ise Türkiye yüzme maratonu şampiyonu olan genç yüzücümüz Doğukan Ulaç’ın olacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER