banner6

Oşan: Transferde seçiciyiz

banner37

Mapfree Başkanı Alişan Oşan, kadrolarına takım kavramına uyumlu oyuncu katma prensipleri olduğunu açıkladı

Oşan: Transferde seçiciyiz
banner99

Şükrü BURAĞAN

Basketbol Büyük Erkekler Ligi takımlarından Mapfree Yaşam, yerli oyuncu transferinde kadrosuna 5 isim kattı. Önceki gün Basketbol Federasyonu’nda imza atan Hasan Olkan, Mustafa Öksüzoğluları ve İsmail Kayapınar yanında, serbest transferle kadroya dahil edilen Veli Teker ile Hakan Özkan yeni sezonda Lefkoşa ekibinin formasını terletecek.

“Takım oyuncusu tercih ediyoruz”

 Atılan adımlar ve gerçekleştirilen transferler konusunda konuşan Mapfree Yaşam Spor Kulübü Başkanı Alişan Oşan, belli kriterler benimseyerek transfer yaptıklarını belirtti. Oşan, takım oyuncusu tanımlamasında bulunarak, bunun hem takım bilincine, hem de arkadaş ortamına uyum sağlayan oyuncular anlamına geldiğini aktardı.

Kendileri için maçlardaki mücadelenin önemli olduğunu, oyuncuların da bu mücadeleyi ortaya koyarken hem yöneticileri, hem de taraftarları mahcup etmeden bunu göstermesinin önemine vurgu yapan Alişan Oşan, “İnşallah yüzü gülen camia oluruz” dedi.

“Masa başı işlerle başarı istemiyorum”

Alişan Oşan, yeni sezonda bir takım çirkinliklerin olmaması temennisinde de bulunurken, “Ben her zaman galibiyeti sahada alalım şeklinde konuşurum. Saha dışı şeylerle üstünlük elde etmeyi ben takımıma yakıştırmam. Başkasının açığı ile masa başı işlerle başarı istemiyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2016, 10:22
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104