Oshan: Protokol acilen imzalanmalı

banner37

Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği, Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi’nin antrenman izni vermesi ile ara verdiği çalışmalarına başladı. 2020-2021 sezonunun başlama tarihi henüz netleşmezken Girne ekibi de antrenmanlara başlayan takımlar arasına girdi. Teknik direktör Caner Oshan, süreci ve çalışma programlarını değerlendirdi

Oshan: Protokol acilen imzalanmalı
banner99

Ebru AKGÜR

“Futbolu özledik”


banner134
Salgın nedeni ile başlaması geciken futbolu özlediklerini belirten teknik direktör Caner Oshan, “KTFF’nin talep ettiği protokolün bir an önce imzalanmasını bekliyoruz. Protokolde yer alan şartları doğru buluyorum” dedi. Oshan, sürecin uzaması halinde Antrenörler Derneği’nin de gerekli yerlerle tıkanıklığı giderme adına iletişime geçebileceğini aktardı. Girne Pia Bella Sahasında antrenmanlara başladıklarını aktaran Oshan, “Tam kadro çalışıyoruz, planımız oyuncularımızın ilk olarak kondisyonlarını artırmaktır” dedi.

“8 haftalık süreye kupa maçları eklenebilir”


KTFF’nin takımlara vereceği 8 haftalık hazırlık süreci içerisine kupa karşılaşmlarının da eklenebileceğini aktaran Oshan, “bu dönemde takımlar antrenman yanında hazırlık maçı da yapacak. Ligin başlamasına yakın periyotta kupa maçları da oynatılabilir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75