“Oyuncuları hazır tutmaya çalışıyoruz”

banner37

Nicosia Group Kıbrıs Kupası Şampiyonu Yenicami, haftanın üç günü gruplar halinde çalışmaya başladı. Topsuz çalıştıklarını ifade eden Yenicami antrenörü Özgü Bayraktar, oyuncuların büyük motivasyon kaybı yaşadığını ifade etti

“Oyuncuları hazır tutmaya çalışıyoruz”
banner99

Can İPCİOĞLU

“Futbolcular ne olacağı konusunda emin değil”


banner134
Bayraktar, daha önce verilen arada futbolcuların maçların başlayabilme olasılığını daha yüksek görmeleri nedeni ile daha az etkilendiklerini ama bu kez daha farklı olması nedeni ile belirsizlikten hoşnut olmadıklarını vurguladı. Özgü Bayraktar, “ne olacağı konusunda emin değiller bu yüzden onları daha fit tutma adına idmanlarda bireysel çalışma yaptırıyoruz” dedi. Oyuncuları böyle bir dönemde boş bırakmanın üzerlerinde olumsuz etki yaratacağı için en azından gruplar halinde çalışmayı tercih ettiğini ifade etti.

“8 haftalık hazırlık süresi yeterli”


Yenicami antrenörü Özgü Bayraktar, böylelikle oyuncuların kilo almalarını önleyecekleri gibi kuvvet ve kas kaybı yaşamalarının da ortadan kaldırabileceklerini vurguladı. Bayraktar, Futbol Federasyonu’nun hazırlanmaları için takımlara vereceği 8 haftalık hazırlık süresinin yeterli olduğunu ve sorun yaşanmayacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75