banner6

“Oyuncularımız satılık değildir”

banner37

Lefke Başkanı Adnan Doğruyol hedeflerini ve vizyonlarını açıkladı

“Oyuncularımız satılık değildir”
banner151

Ebru Akgür PEHLİVAN


AKSA Süper Lig ekiplerinden Lefke'de başkan Adnan Doğruyol, ikinci devre ile ilgili açıklamalarda bulundu. İlk devrenin son maçı olan Türk Ocağı maçında yaşanan olaylar sonrasında 20 maç ceza alan Cenk Berkalp ile yollarını ayıran Lefke, henüz yeni bir teknik adamla anlaşma sağlamadı. Gazetemize özel açıklamalarda bulunan başkan Adnan Doğruyol, hiçbir Lefkeli oyuncunun satış listesinde olmadığını duyurdu.

“Tüm oyuncularımızı tutmak istiyoruz; hedefimiz zirve”


Lefke’nin bazı oyuncularına talip kulüpler olabileceğini ancak oyuncu ile görüşmeden önce kendileri ile görüşülmesi gerektiğine vurgu yapan Doğruyol, “bizimle görüşmeden oyuncuyu aramak ve aklını bulandırmak etik değildir. Şu an için bizim satılık oyuncumuz yoktur” dedi. Gitmek isteyen oyuncunun önünü açabileceklerini ancak bunun içinde kriteler olacağını belirten başkan, konunun yönetim kurulu tarafından önce görüşüleceğini söyledi. Lefke oyuncusu Semih’in de kesinlikle takımda kalacağının altını çizdi.

“Mehmet Altın’ı istedik”


Transfer döneminin başlaması ile takıma takviye yapacaklarını aktaran Doğruyol, “sağ ve sol kanat mevkilerine oyuncu istiyoruz. Mehmet Altın’a talip olduk ve kulübünü aradık ancak olumsuz yanıt aldık” dedi.

“Lefke için algı yaratılmasın”


Lefke’nin ikinci devredeki hedefinin zirve olacağını belirten başkan, “gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Lefke’nin hedefi her zaman üst sıralar olmuştur” dedi. İlk devrenin son maçında yaşanan olaylarla ilgili ise, “yaşanan münferit olaylar tüm Lefke camiasına mal edilmesin. Algı yaratılmasın. Lefke misafirperver ve büyük bir camiadır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104