Öztüccar: Kulüplerin değeri şimdi anlaşıldı

banner37

Öztüccar: Kulüplerin  değeri şimdi anlaşıldı
banner99

Levent TEZEL

   K-Pet Birinci Lig ekiplerinden Değirmenlik Kulübü Başkanı Emirali Öztüccar, 1 Ekim’e kadar duran futbol aktiviteleri ve yaşanan süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

banner134
“Salgın tehlikeli bir duruma gelmek üzere”

   Çok zor bir dönemden geçildiğini, salgının tehlike duruma gelmek üzere olduğunu ifade eden Öztüccar, “ Maçların oynanıp oynanmayacağı tartışılıyor. Belirli kesimler oynanmasından yana. Bu işin yükünü çeken biz kulüp başkanları konuyu daha farklı değerlendirebiliriz. Ortadaki mevcut tabloda tombala yapamıyoruz, sosyal etkinlikler, geceler düzenleyemiyoruz. Sponsorlar ülkenin ekonomik koşulları nedeniyle zor durumda” dedi.

“Önce sağlığımızı garantiye alalım”

   “Devlet katkısının akıbeti belli değil. Ki içinde bulunduğumuz kritik günlerde devlet onca parayı spora aktaracağına sağlığa aktarsa daha iyi olmaz mı? Maçlar oynansın diyenler var. Soruyorum ya bir futbolcu pozitif çıkarsa ondan sonra yaşanacaklardan kim sorumlu olacaktır? Bence federasyonun ve daha önemlisi kulüplerin değeri şimdi daha iyi anlaşılmıştır. Önce sağlığımızı garantiye alalım. Sonrasında ülke ekonomisi de biraz toparlansın. Bunlar olmazsa futbolu yürütecek takatimiz yoktur ” şeklinde konuşan Öztüccar, süreci herkes gibi yakından takip ettiklerini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75