Perçinci: Küllerimizden doğacağız

banner37

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Emre Perçinci, takımının ilk yarı performansından memnun olduğunu ve ligin ikinci yarısı ile ilgili umut dolu olduğunu belirtti

banner87
Perçinci: Küllerimizden doğacağız
banner90
banner99

Ahmet ÖZYAŞAR

Başkentin Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı, ligin devre arasında ara vermeden hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın teknik sorumlusu Emre Perçinci, ligin ilk devresini hedeflerine yakın bir noktada bitirdiklerini, bu durumun kendilerini oldukça memnun ettiğini, fakat en büyük mutluluklarının takıma 21 yaş altı olarak 6 futbolcu kazandırmak olduğunu söyledi.

“Planladığımız gibi çalışıyoruz”


Emre Perçinci lige başlarken yapılan hesaplamalarda devre sonuna kadar 25 puan almanın kendileri için iyi bir başarı olacağını hedeflediklerini ve devre sonunda alınan 23 puanla hem planlamalarının tuttuğunu, hem de ligin ikinci devresi için kendilerine ciddi bir moral kaynağı olduğunu belirtti.


Perçinci camia olarak en büyük kazanımlarının ligin ilk devresinde takıma kazandırılan 6 genç oyuncu olduğunun altını çizerek, bu durumunda Küçük Kaymaklı olarak camiaya “Küllerimizden yeniden doğuyoruz” mesajı verildiğini belirtti.


 

“Asare, Talat ve Bahadır gitti”


İkinci yarı çalışmalarına hiç ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Perçinci, bu çalışmaları kendi tesislerinde sürdüreceklerini ve kamp yapma planlarının olmadığını belirtti. Yabancı oyuncu Asare ile yolları ayırdıklarını ve onun yerine bir yabancı oyuncu arayışında olduklarını belirten Emre Perçinci, bunun yanında Talat ve Bahadır’ın takımdan ayrılma durumunun geliştiğini ve bu ayrılıkların olması halinde yerli transferde bir orta saha oyuncusu almayı planladıklarını söyledi.

“İlk maçlarımız çok önemli”

  Perçinci, ligdeki her takımın transfer çalışmaları yaptığını ve bundan dolayı ligin ikinci devresinin çok zorlu geçeceğinin altını çizerek, Kaymaklı olarak devrenin ilk maçlarının kendileri için oldukça zor maçlar olacağını ve bu maçlardan alınacak sonuçlara göre ligdeki konumlarının bir sürece girebileceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108