Pistte heyecan tavan yaptı

banner37

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği tarafından organize edilen 2020Akdeniz ROK Cup Karting Şampiyonası,  Cemsa Sporting Center’de yapılan sezonun üçüncü yarışı ile devam etti

Pistte heyecan tavan yaptı
banner90
banner8

Çağın ÖZILGAZ

Toplamda 22 yarışçının mücadele ettiği sezonun üçüncü yarışı havaların iyice ısınmasıyla bu sezon ilk kez öğleden sonra yapıldı. 7-11 yaş arası Miniklerin olduğu Mini kategoride bu sezon tamamında süren heyecan bu yarışta da devam etti. Bu kez kazanan Hasan Fikri Macila oldu. İkinci Niyazi Özçınar olurken üçüncü Halil Onalt oldu.


Junior kategoride bu sezonun güçlü ismi Mustafa Efeefe birinciliği kaptırmadı. İkinci Mete Saygın olurken, üçüncü Salih Zeki Hafız oldu.


banner134
Senior kategoride 2 yarışta da birbirlerine çok yakın olan üçlü izleyenlere keyif verdi. Tolga Güryel iki yarışı da kazandı. Birbirlerine birçok atak yapan ikiliden Mert Uzun ikinci olurken, son yarışta zinciri atan Demir Emre üçüncü oldu.


Expert kategorisinde yarışan Güner Ballı ise günü zirvede tamamladı. Yarışın tamamlanmasının ardından Vitesli kategori sporcuları seyircilere gösteri sürüşü yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75