Plaj Tenis Turnuvası tamamlandı

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu puanlı Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen sezonun ikinci puanlı “Plaj Tenis Turnuvası” tamamlandı

Plaj Tenis Turnuvası tamamlandı
  • 14 Ağustos 2018, Salı 12:35

Ahmet OGAN

10-12 Ağustos tarihleri arasında Gazimağusa Kocareis Holiday Resort Plajı’nda gerçekleştirilen turnuvada çekişmeli maçlar yapıldı.

Küçükler 8-12 yaş, +13 yaş 5 takım, çift kadınlar 7 takım, çift erkekler 16 takım, karışık çiftler 15 takım olmak üzere dört kategoride 43 takım şampiyonluk mücadelesi verdi.

Çift Erkeler

1.Mehmet Sonat-Yarkın Kuloğlu

2.Tahir Eray-Salim Erya

Çift Erkekler Alt Grup

1.Celal Konuklu-Mert Altay

2.Mustafa Arifoğlu-Derin Samioğlu

Çift Kadınlar

1.Melin Önkaya-Saadet Aktuğlu

2.Vivien Loardache-Özay Baturçu

Çift Kadınlar Alt Grup

1.İpek Civisilli-Arzu Çağın

2.Selma Gurani-Laika Karşıl

Karışık Çiftler

1.Vivien Loardache-Florin Sorodoc

2.Melin Önkaya-Yarkın Kuluoğlu

Karışık Çiftler Alt Grup

1.İzlem Civisilli-Celal Konuklu

2.Altan Caner-Rahme Veziroğlu

Küçükler

1.Nadir Çınarlı-Batur Evre

2.Cemal Konuklu-Toprak Altuntaş

3.Sahil Ece Yerebakan-Toprak Berkol

4.Alp Ratip-Beren Emirzadeoğulları

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık