Plümer’de Esendağlı kardeşler zirvede

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği’nin organize ettiği 2018 KKORD Offroad Şampiyonası’nın üçüncü yarışı dün Plümer Koruluğu'nda yapıldı

Plümer’de Esendağlı kardeşler zirvede
  • 24 Eylül 2018, Pazartesi 10:05

Çağın ÖZILGAZ

“Bu Yolun Çıkışı Var” sloganı ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu ve Spor Dairesi’nin katkılarıyla organize edilen yarış, Baştaşlar Construction’ın sponsorluğunda hayata geçirildi.


Yaklaşık 2,4 kilometre uzunluğunda hazırlanan teknik ve hızlı parkura biri antrenman olmak üzere dörder kez çıkan yarışmacılar, araçlarının motor hacimlerine göre dört sınıfta birinci olmak için yarıştılar.


Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün sportif direktörlüğünü üstlendiği yarışta 3 etapta da en iyi dereceleri elde eden Ahmet Esendağlı – Veli Esendağlı ikilisi genel klasmanda ve Sınıf 2’de ilk sırada yer alan ekip oldular.

 

Dereceler;

Pilot  Co-Pilot  Sınıf  Araç  Derece

1.Ahmet Esendağlı  Veli Esendağlı  S2  Suzuki Vitara  10:51.351

2.Burak Emingil  Emin Emingil  S1  Suzuki X90  11:03.797

3.Argun Çağıl  Gökberk Çağıl  S1  Suzuki Vitara  11:11.096

4.Halil Erdoğuş  Hakan Kofalı  S3  Jeep Cherokee  11:20.774

5.Sami Şenbaş  Ali Şenbaş  S4  Jeep Cherokee  11:26.209

6.Halil Giritli  Soyer Arseven  S4  Land Rover Tomcat  11:33.399

7.Şefik Uzun  Ertunç Çapun  S3  Nissan Patrol  11:34.463

8.Yusuf Tosun  Mustafa Tosun  S4  Isuzu Vehicross  11:44.838

9.Erdem Oskar  Raif Paşa  S2  Suzuki Vitara  11:55.370

10.Ozan Birşen  Serkan Bolkaner  S2  Suzuki Vitara  12:09.944

11.Cevdet Öcal  Mehmet Çekirge  S1  Suzuki Samurai  12:36.177

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 5 5 0 0 10 15
2 BAF ÜLKÜ YURDU 5 3 1 1 6 10
3 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 5 3 1 1 5 10
4 CİHANGİR GSK 5 3 1 1 2 10
5 GÖNYELİ SK 5 3 0 2 4 9
6 GENÇLİK GÜCÜ TSK 5 2 2 1 2 8
7 ÇETİNKAYA TSK 5 2 2 1 0 8
8 TÜRK OCAĞI LİMASOL 5 2 0 3 4 6
9 GİRNE HALK EVİ 5 2 0 3 4 6
10 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 5 2 0 3 2 6
11 LEFKE TSK 5 1 3 1 0 6
12 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 5 1 2 2 -3 5
13 ESENTEPE KKSK 5 1 1 3 -10 4
14 BİNATLI YSK 5 1 0 4 -8 3
15 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 5 0 3 2 -9 3
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 5 0 2 3 -9 2
yukarı çık