banner6

Polem rahatlamak istiyor

banner37

Süper Lig'de geride kalan 23 haftada 26 puan toplayarak 13. sırada yer alan Binatlı, düşme hattından uzaklaşmak adına Gençler Birliği ile hafta sonu sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor

Polem rahatlamak istiyor
banner99

Can İPCİOĞLU

Binatlı’da Kemal Uçaner, Musa ve Erencan’ın sakatlığının devam etmesi nedeni ile oynayamayacak olmaları teknik heyeti düşündürüyor.


"Sakatlardan etkileniyoruz"

Binatlı Teknik Direktörü Gökmen Davutoğlu, düşme hattının üstünde bulunmalarına rağmen bir an önce bu durumdan kurtulup rahat bir konuma gelebilmenin hesaplarını yaptıklarını söyledi.

Oynadıkları futbola bakıldığında ligdeki yerlerinin daha rahat olması gerektiğini, fakat alınan sonuçların kendilerini tam olarak rahatlatmadığının belirten Davutoğlu, Gençler Birliği ile oynayacakları karşılaşma öncesinde Kemal Uçaner, Musa ve Erencan’ın sıkıntılarının devam ettiğini belirtti.

 

"Son haftaların formda takımı ile oynayacağız"

Kendi sahalarında oynayacak olmanın avantaj olduğunu rakiplerinin son haftalardaki en formda takımlarından biri olduğunun farkında olduğunu açıklayan Davutoğlu, onların kupa maçı öncesi kendileri ile oynayacak olmasının rakip açısından dezavantaj olduğunu vurguladı.

Davutoğlu, oyuncularının idmanlarda oldukça istekli çalıştıklarını ve güzel bir futbol ile rakiplerini ağırlayıp mağlup etmek istediklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2017, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104