banner6

Pote, ikinci devreye hazır

banner37

Pote, ikinci devreye hazır
banner150 banner150 banner151 banner152

Mağusa Türk Gücü’nün yeni transferi Michael Pote, ligin ikinci yarısında forma giymeye hazır. Pote, teknik direktör Ali Oraloğlu ve Başkan Koral Bozkurt ile bir araya geldi.


Ligin ikinci devresinde MTG forması giyecek Pote, özellikle Türkiye 1’inci Ligi’nin son beş sezonuna damga vurdu. Şimdi süper ligde mücadele eden Adana Demirspor ile ismi özdeşleşen Pote ligin ikinci devresinde son Şampiyon MTG’nin en büyük hücum silahı olacak.

Oraloğlu: Bize büyük katkı sağlayacaktır


Transfer sonrası konuşan MTG Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, kariyeri başarılarla dolu Pote’nin takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti. Oraloğlu, kariyerli yabancı futbolcuların ülkemizdeki genç oyuncular için de ciddi bir fırsat olduğunu belirterek, “Bu transfer MTG altyapısı da dahil tüm futbolcularınızı heyecanlandırdı. Ligimiz için de önemli olduğunu düşündüğüm bu transferi gerçekleştiren başkanımız Koral Bozkurt’a teşekkür ederim” dedi.

Bozkurt: Taraftarımız ile şampiyonluk şarkıları söylemek istiyoruz


Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt, Pote transferinin Süper ligde kaliteyi artıracağını söyledi. MTG’nin şampiyonluk hedefinde bu transferin önemli olduğunu vurgulayan Bozkurt, “Umarım tribünlerimiz de bu transferle coşacak. Şampiyonluk yolunda MTG taraftarını yanımızda görmek, birlikte şampiyonluk şarkıları söylemek istiyoruz” ifadesini kullandı.

banner350 banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110