Proje yeniden ‘Masa’da

banner37

Masa Tenisi Federasyonu’nun mevcut binasının yanında yer alan Spor Dairesi’ne ait alan ile ilgili girişimleri hızlanıyor. 1990 yılında daire tarafından federasyona tahsis edilen alanı 2016 yılında devralmak için gerekli adımları atan federasyon yönetimi, hükümet değişimi ile buranın oto park olmasının önüne geçememişti

Proje yeniden ‘Masa’da
banner90

Şükrü BURAĞAN

Bu alanın 4 yıllığına otopark alanı olarak kiralanmasının ardından beklemeye geçen Masa Tenisi Federasyonu yönetimi, gelecek yıl sözleşmenin tamamlanması ile bu alana 4 katlı çağdaş bir tesis yapmak için projesini hazırladı.

Bekiroğulları: Söz aldık, gelecek yıl bize devredilmesini bekliyoruz

banner9

Başkan Mustafa Bekiroğulları, masa tenisi sporunu daha ileriye taşıyacak çok önemli bir projenin hazır olduğunu, Ağustos 2020’da otopark kiralama ihalesinin tamamlanması ile bu alanın kendilerine verilmesini beklediklerini, bu konuda bir önceki Spor Dairesi Müdürü Alkan Değirmencioğlu’ndan söz aldıklarını ifade etti.

“4 katlı tesisin plan ve projesi hazır”


Başkan Bekiroğulları hayata geçirmeyi düşündükleri tesis projeleri hakkında da bilgiler vererek, 4 katlı olacak binanın gençliğe hizmet edeceğini vurguladı.


Çağdaş bir müsabaka alanı yanında idari bölmelerin yer alacağı bir proje üzerinde gereken çalışmayı yaptıklarını dile getiren Bekiroğulları, devrin sağlanmasının ardından finansmanı yaratmak için yoğun bir mesai harcayacaklarını vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108