“Protokol imzalanınca başlayacağız”

banner37

Süper ligin son şampiyonu Mağusa Türk Gücü, yeni sezon hazırlıklarına henüz başlamadı

“Protokol imzalanınca başlayacağız”
banner99

Can İPCİOĞLU

Teknik Direktör Ali Oraloğlu, konu hakkında yaptığı açıklamada idmanlara başlamama nedenlerinin henüz Futbol Federasyonu’nun maçların başlayabilmesi için hazırladığı protokolün imzalanmamasını gerekçe göstererek, imza atılır atılmaz federasyon tarafından kedilerine hazırlanmak için vereceği 8 haftalık sürenin yeterli olmasını gösterdi.


Futbol Federasyonu’nun almış olduğu karara saygılı olduklarını, insan sağlığının her şeyden önce geldiğini ifade eden Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, başka takımların normal idmana başlamaları ile ilgili olarak ise “onların bileceği şey herkes kendisinden sorumludur” dedi.

“Federasyonun koyduğu şartlar mantıklı”


banner134
Oraloğlu, oyuncularının bireysel idmanlar yaptığını örneğin fitness, ayak tenisi, bisiklet ile boş durmadıklarını sadece oyuncuları ile grup çalışmasında bulunmadıklarını söyledi.


Ali Oraloğlu, Futbol Federasyonu’nun maçların başlaması için ortaya koyduğu şartların mantıklı olduğunu savunarak, sadece nasıl bir sürecin kendilerini beklediğini bilmemenin sıkıntısı içerisinde olduklarını ifade etti. Protokol imzalandığı an gönül rahatlığı ile futbol oynanabileceğini belirten Oraloğlu, her şeyin hayırlısını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75