Raif: Ligler tamamlanmalı

banner37

Koronavirüs nedeni ile liglere ara verilirken, kardeşi Sabri Selden ile birlikte idmanlarını sürdürdüğünü ifade eden Gönyeli Kaptanı Raif Selden, kaldıkları evin arkasında uygun bir bahçe yolu bulunduğunu ve koşular yaptıklarını ifade ederek, bunun yanında güç artırıcı çalışmalarda yaptıklarını kaydetti

Raif: Ligler tamamlanmalı
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

“Bir aylık çalışma ile eski formumuza kavuşuruz”


Raif, fizik olarak kendisini iyi hissettiğini, hayat normale dönüp futbol oynanmasına izin verilirse 1 ay takımla birlikte yapacakları çalışmaların yeterli olacağını söyledi. Selden, virüsün kontrol altına alınması ve liglerin başlaması ile yarım kalan sezonun tamamlanmasını arzu ettiklerini söyledi.

“Bunun altından kalkabiliriz”


banner134
Raif, ekonomik sıkıntıların yalnız kulüplerde değil ülkenin tamamımda yaşanacağının bilinci içerisinde olduklarını fakat bunlar Futbol Federasyonu’nun yapacağı girişimlerle futbolun en az zararla bunun etkisinden kurtulması sağlanır düşüncesinde olduğunu söyledi.


Raif, tek geçiminin futbol olan futbolcu kardeşlerimizin de olduğunun her zaman hatırlanması gerektiğini belirterek futbolu özlediklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75