banner6

Real Madrid'de skandal

banner37

Real Madrid'li 3 genç futbolcu çocuk istismarı şüphesiyle gözaltına alındı...

Real Madrid'de skandal
banner150

banner150 banner150

Real Madrid'in 3 genç oyuncusu, çocuk istismarı şüphesiyle İspanya'ya bağlı Kanarya Adaları'nda İspanyol polis tarafından gözaltına alındı. Konuyla ilgili açıklama yapan eflatun-beyazlılar, "Bir Castilla oyuncusu ve üç Real Madrid C oyuncusu, WhatsApp'ta özel bir videonun yayıldığı iddiasıyla ilgili bir şikayet üzerine ifade verdi. Kulüp, gerçekler hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunda, uygun önlemleri alacaktır" denildi.

Reuters'ta yer alan habere göre, ismi açıklanmayan 3 Real Madrid oyuncusu çocuk istismarı şüphesiyle İspanya'ya bağlı Kanarya Adaları'nda polis tarafından gözaltına alındı.

3 OYUNCU GÖZALTINA ALINDI
İngiliz haber ajansı Reuters, İspanyol polisinin ismi açıklanmayan 3 Real Madrid oyuncusunun çocuklarla ilgili cinsel içerikli film paylaştıkları şüphesiyle gözaltına alındığını duyurdu.

OYUNCULAR GENÇ TAKIMDAN
Haberde gözaltına alınan isimlerin genç takımdan oyuncular olduğu, A takımdan soruşturmaya konu isim olup olmadığının henüz bilinmediği kaydedildi.

"6 EYLÜL'DE ŞİKAYET YAPILDI"
Öte yandan İspanyol basınından El Confidencial'in haberine göre, tutuklananların altyapı akademisinden, yedek takımdan ve üçüncü takımdan üç oyuncu olduğunu ve davanın reşit olmayan kurbanın annesi tarafından 6 Eylül'de Kanarya Adaları'nda yapılan bir polis şikayetinden kaynaklandığı yazıldı.

BU SABAH TUTUKLANDI
Haberde yer alan detaylara göre reşit olmayan bir çocuğun annesi 6 Eylül'de ihbarda bulunarak, tutuklananlardan birinin kızının seks videosunu kaydedip dağıttığı ihbarında bulundu. Olayların Kanarya Adaları'nda meydana geldiği iddia ediliyor. Olaya karışan isimler bu sabah tutuklandı ve soruşturma için polis merkezine götürüldü. Müfettişler cep telefonunun analizine devam etmek ve soruşturmayı ilerletmek için olaya karışan başka kişilerin olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor.

REAL MADRID'DEN AÇIKLAMA GELDİ
Yaşanan gelişmeler üzerine açıklama yapan Real Madrid, "Bir Castilla oyuncusu ve üç Real Madrid C oyuncusu, WhatsApp'ta özel bir videonun yayıldığı iddiasıyla ilgili bir şikayet üzerine ifade verdi. Kulüp, gerçekler hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunda, uygun önlemleri alacaktır" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2023, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104